Čosi, oni sú unikátne a dokážu oddeliť súkromie od práce :-))))
Čosi, oni sú unikátne a dokážu oddeliť súkromie od práce :-))))
To je na tej riaditeľke zaujímavé iba to, kde žije a s kým sa kamaráti?
Tak je fajn, lebo zjavne neurobila nič zlé a hodné kritiky.
Myslíš, že keby tých 500 éčiek naozaj dostal, správal by sa inak?
Hej, to je obrovská pomoc biznismenom, že sa ich kravy môžu pásť na lúke.
Máš pravdu, zdravotníctvo zatiaľ nepotrebujeme, a tých pár péeniek - neviem, problém som nevidel.
Máš pravdu aj v tom, že ministerka zodpovedá za stav nemocnice, ale hovorí sa tomu delegovanie právomocí a za urazeného primára zodpovedá riaditeľ.
Áno, kedysi bolo úplne bežné, že sa rodina starala o svojich starších členov. Na úkor nášho času a bez akýchkoľvek dávok zo strany štátu. ;-)
Z mimoriadne nepopulárnej baby s veľmi nepresvedčivými výsledkami budú musieť urobiť aspoň prijateľnú. Trump ju zničí na migrácii a jej socialistických názoroch, ktoré ohrozujú pracovné miesta.
Progresívne prívlastky, ako "prvá žena" tentoraz nie sú? Prečo?
Opatrovateľstvo, podobne ako väčšina vecí financovaných z rozpočtu, je často iba pekný kšeft.
Harrisová je pre demokratov relatívne najmenšie zlo. Ale môžu sa modliť, aby nevyhrala...
Majú mať požiadavku na ministerku, aby riešila urazeného primára?
Primár je politická funkcia. Niekto centrum vybudoval? Ale veď chodil do práce, za čo bral peniaze, a robil to, čo robiť mal. Za to mal byť po zvyšok života šéfom? Možno je dobrý v budovaní, ale znamená to, že je najlepší v riadení?
Okrem toho, ak sú lekári vo výpovednej dobe, ešte to neznamená, že odišli.
Lekári si musia čerpať dovolenky? Áno, zákon prikazuje zamestnávateľovi, aby zamestnancovi určil čerpanie dovolenky.
Nech teda najprv zvolajú výbor a dozvedia sa o čo ide, a prípadne potom nech pindajú.
"išlo o extrémne nebezpečné konanie, ktoré ohrozilo nielen samotné dieťa s mužom, ale aj všetkých naokolo"
Nie je to kus prehnané?
Vydiera? Lebo čosi sa hovorilo aj o vydieraní pomocou kohútikov na ropovodoch a plynovodoch. A Ukrajinci veľavýznamne hovorili, že je vojna a s ropovodom sa môže stať čokoľvek...
Šialenec matovič to tu rozdrbal dávno pred nejakým COVID-om a jeho vládou. Spory tu boli odjakživa, ale matovič ich presunul do osobnej roviny - už si zabudol, ako nejakému týpkovi s konskou hlavou vysypal v parlamente striekačky na hlavu? To bolo okolo roku 2011. A odvtedy sa to tu drbe, ani jedna strana nezaostáva za druhou, naskočili na to aj progresívci, ktorých sa to nikdy netýkalo.
A čo by mal vyriešiť okrúhly stôl? Polarizovaná je spoločnosť, politici ju len odzrkadľujú.
Ak skočí do seba Slovák s Američanom, je to na počet obyvateľstva takmer 70 na jedného. A aj tak ich od seba zvyšok partie oddelí. A ak skočia jeden slabý proti fakt namakanému, aj tak ich oddelia, lebo by ten slabý zle dopadol...
Snaha sa cení.
"Trestný zákon o priestupkoch"
To by čo malo byť, mudrlant? Trestný zákon alebo Zákon o priestupkoch?
Hehe, tiež som si na tú školu spomenul, keď som čítal rozhovor. Vypracoval sa celkom. ;-)
Dopadlo to ako takmer všetko, na čo tragédka Verona siahla...
Odporúčame