Wir schaffen das.
Monetizovať sa dá kdekoľvek. A na rozdiel od youtube si nezoberú viac ako polovicu príjmov :-)
No nebolo mu lepšie v Nepále? By ma zaujímalo, načo šiel s nimi bojovať?
No tak pôjde na platformu, ktorú mu nezrušia. A jeho fanúšikovia tiež.
Súhlas, mám taký dojem, že už zo 20 rokov na tom sociálny populizmus frčí...
Nebýva zvykom, aby si zamestnanci vyberali dizajn služobného auta. Na tom nič nemení ani fakt, že je otrasný.
Namiesto postavenia novej nemocnice v lokalite s dobrou dopravnou dostupnosťou sa ju rozhodli postaviť opäť tam, kde je dostupnosť mizerná a zlepšiť sa nedá. Skôr naopak, keďže sa tam má stavať ďalších niekoľko stoviek bytov...
!„Jedinou neistotou je,
1. koľko ľudí sa medzitým z krajiny odsťahuje,
2 koľko cudzincov sa tu, naopak, usadí,
3. a čo sa medzičasom stane s pôrodnosťou."
Úplne úžasná JEDINÁ neistota, zhodou okolností všetky tri najzásadnejšie ukazovatele :-))))
Ja tu nemám anonymný účet, takže to nepôjde :-(
Zjavne si ho pletieš s iným spolužiakom.
Ako môže byť akýkoľvek anonym identifikovateľný? :-)
Autorizácia platobnej karty nie je platba. Nie, každý občan nie je povinný používať platobnú kartu, ale ak chce vstúpiť do diskusie, tak ju použije, nemusí svoju. Mobilný telefón nie je potrebné vyžadovať. Nik ťa nenúti.
Platobná karta má s identitou veľa. AK ti ukradne zlodej kartu, daj si ju zablokovoať!
Obdobný návrh musí byť prijatý minimálne na celoeurópskej úrovni, navyše musia byť prijaté aj prípadné sankcie pre prevádzkovateľov i užívateľov za porušenie podmienok, ako napr. úniky osobných informácií, poskytnutie nepravdivých informácií a pod.
Samozrejme úplne najjednoduchší je vstup do diskusií cez autorizáciu platobnej karty, čím by neboli ohrozené osobné údaje, s prijatím zákona o objektívnej zodpovednosti majiteľa karty. Ale ani to by nešlo zo dňa na deň.
Zase raz jednostranný článok. Kde je názor druhej strany? A kde je názor spotrebiteľov?
Samozrejme, že si zákusky na oslavu kúpim od overenej cukrárky, podobne ako si med kupujem od včelára, ovocie a zeleninu od pestovateľa, atď... Neviem, či je to lacnejšie alebo drahšie, ale viem, že je to diametrálne iné ako hmota z hypermarketu.
Ó, aký to vzácny dar. Satio Orbis, ktorú pred štyrmi rokmi zadarmo rozdávali pútnikom. Asi sa im už nechce skladovať zvyšky... :-)
Vlani Rusko 74,57 a USA 79,74. Putin je tri roky pod limitom, Trump dva roky pod a Biden dva roky nad.
Možno to bude tým, že ono plán B mali...
Rusi sú v rebríčku IIHF momentálne druhí, Česi štvrtí a my deviati.
Odporúčame