Akú konkrétne vyhlášku podľa teba nepozná?
Akú konkrétne vyhlášku podľa teba nepozná?
Veru, taká by mala byť politická zodpovednosť.
Svedok nehody zase raz potreboval byť dôležitý. Ak je taký vzorný občan, prečo nezastavil on a nepomohol cyklistovi?
P.S: Ráž bol vždy arogantný chrapúň, o tom po tom...
Naozaj? Tak daj, čo hovorí na tento prípad!
Chcieť rozbehnúť restoratívnu justíciu aj v praxi je úžasné, ale najprv ju treba mať rozbehnutú, a až potom meniť trestný zákon.
Američanom sa konečne podarilo oddeliť Rusko od Nemecka a s pomocou Poliakov a Rumunov získať vplyv nad bývalým východným blokom a Orbán vpustí rovno doprostred nádejného bloku Čínu. No nie je to na porazenie?
A asi to bude len náhoda, že ostrá kritika amerického veľvyslanca prišla akurát v čase, keď sa začalo hovoriť o vylúčení Maďarska z Bukureštskej iniciatívy, inak známej za Pilsudského ako projekt Trojmoria...
V prvom rade - Scholz je premiér a Macron prezident. Macron o flek nepríde, ani keď voľby nedopadnú podľa jeho predstáv.
Koniec vojny sa dá dosiahnuť buď tak, že Rusi prestanú, čo je nereálne, podobne ako to, že prestanú Ukrajinci, alebo vojenským víťazstvom jednej zo strán, čo je bez zapojenia tretích strán na veľmi dlhé lakte a roky.
Priame rokovania nemajú význam, k dohode môže dôjsť iba po nátlaku spojencov - čiže bez dohody USA-Čína to nepôjde...
"Volodymyr Zelenskyj však Peking obvinil, že sa spolu s Moskvou usiluje podkopať úspech mierového summitu. "
Ten mierový samit je ako schôdza ľudí, ktorým mlátia kamaráta, a rozprávajú sa: "Už by ho nemal biť. Je to nezákonné. Nebudeme sa s nim kamarátiť. Nech s tým okamžite prestane! Volodymyr, veď aj ty mu nalož! " poprípade s dovetkom "Inak ho zbijeme aj my".
Tak aký úspech čakajú?
"Mladí Slováci veria EÚ viac než vláde"
To je jak hrušky s jablkami. Buď veria EÚ viac ako Slovensku, alebo slovenskej vláde viac ako európskej komisii a naopak, či?
Konšpirátor Trump mal pravdu? Tak ešte Burizmu by to chcelo rozpitvať...
Tak B9? Už nie naša drahá EÚ? Alebo sa ideme tváriť, že bukureštský formát nie je britsko-americkou piatou kolónou v EÚ? :-)))
Super. Len pre nás na Slovensku je podstatné, koľko vakcín pripadá na Slovensko a koľko sme ich chceli. Patríme medzi tých 15 krajín, ktoré ich dobrovoľne obstarávajú? Koľko to stojí? Alebo sú zmluvy zase tajné? Nejaké sa z minulých období vyhodili? ..
Ono by bolo fasa najprv vysvetliť, o čo v tých dodatkoch ide a čo z nich pre Slovensko vyplýva. Dolinkovej disasociácia znamená, že sa nebudeme riadiť štandardmi WHO, alebo čo vlastne?
Súdna rada neoslobodzuje. Sudkyňa je za korupciu stíhaná naďalej.
Skvele si to vystihol :-)
Prečo sa štát vôbec baví s niekým, kto neplatí dane a odvody? Podvodníci patria do basy a nie, aby učili deti.
Osobné náklady mali cez 300-tisíc. Takže nikdy neplatili dane a odvody...
No keď ich Igor s tým päťkilami odrbal... :-))))
Nepíšu, že bola zverejnená. Naď zverejnil niečo, čo sa tvárilo ako analýza. Riešime to, či to bol alebo nebol podvod. A to nemá to žiaden súvis s tým, či bolo morálne správne alebo nesprávne darovať stíhačky Ukrajine.
Odporúčame