Tá je tam už od narodenia ako spadol z porodníckeho stola :-)
Tá je tam už od narodenia ako spadol z porodníckeho stola :-)
Kde bol tam bolo, žil raz jeden birmovaný, strelený, pečieňkár, aj Hranolom zvaný u svojich poddaných ... :-)
Fico išol tadze i šelikadze :-)
Ja som si objednal akurat od pani riaditelky Ing Miriam Lapunikovej MBA lekarsku spravu RF a akosi taka vzelana osoba s titulom MBA nepozna zakon č 211/1990 ZZ a nechce mi správu Hranola z hospitalizácie ukazat Uvidime ako bude potom skakat ked na nu spadne súd... Howgh
Notárka Kuteničová----- Sudca Okresného súdu v Žiari nad Hronom totiž vyhovel jej žiadosti a zastavil trestné stíhanie voči nej ako premlčané. „Uznesenie nadobudlo právoplatnosť ešte 5. februára," potvrdila Aktualitám hovorkyňa súdov v Banskobystrickom kraji Nina Uhrovičová.V kauze, v ktorej mala stáť Kuteničová za podozrivým vydržaním viacerých pozemkov, sa pojednávalo len jediný raz, a to v máji 2023, keď zaznela pred súdom obžaloba a exnotárka vyhlásila, že je nevinná.
Takto sa to robí "do psej matere" -------- Obete zločinov vdaka Hranolovi "ostrúhajú" .Treti sektor robiaci sociálne služby bude kolabovat. Najchudoibnejší, zraniteľní a najviac chorí sa budu musiet postarat o seba. Ak náhodou nevezmu samopal a spravodlivost do svojich vlastnýchj růk Vďaka súčasnej vláde -------------- Žiarska exnotárka sa vyhla procesu pre podvod a zneužitie právomoci, pomohlo jej premlčanie/ Pôvodne sa o jej vine či nevine malo rozhodovať pred súdom, po sérii zrušených termínov hlavného pojednávania prišlo rozhodnutie o zastavení trestného stíhania.
ŽIAR NAD HRONOM: Exnotárka Mária Kuteničová, ktorá pôsobila v Žiari nad Hronom, si verdikt v prípade obžaloby z pokračovacích zločinov zneužívania právomoci verejného činiteľa a podvodu pred súdom nevypočuje.
Trumpova cla v praxi: Vývoz ropy z USA do Číny se zhroutil. Peking se dohodl s Kanadou
Adam Kahánek
30
2:49
Poslechněte si tento článek
Dnes 17. 4., 10:34
Na pozadí celní války mezi Spojenými státy a Čínou začíná docházet k prvním velkým změnám ve vzájemném obchodu dvou největších ekonomik světa. Čína začala do svých rafinérií dovážet rekordní množství kanadské ropy, a naopak nákupy „černého zlata“ z USA snížila o 90 procent. https://www.novinky.cz/clanek/ekonomika-trum…
Slovensko sa do konca ruSSkej ropy vobec nehrnie Aby sme ale potom neboli raz prekvapení ked 1/ Ropa vobec nebude 2/ Ked náhle prišerne zdražie-------------Konec ruské ropy v Česku. Po 60 letech nejsme závislí na Družbě, oznámil Fiala https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/tal-pl…
Poslední Romanovci boli zastrelení aj so svojimi malými deťmi boľševikmi v pivnici rozpadajuce sa starého domčeka po 1 svetovej vojne
Všetci ruSSKý vládci boli totalitní a namysleny Snad ešte najlepší bol Ivan Hrozny ale toho by som si ja teda za vládcu neprial :-) Nech si dezoláti prečitaju historiu. Aj niečo o Katarine Velkej a jej Ministrovi Potemkinovi A ako sa chcela Katarína Veľká stať vládkynou Európy a tak presvedčila Jozefa II Habsbiurgského, čo bol syn Márie Terezie Habsburgskej aby obsadili cely Balkan a rozdelili si tak Východnú Európu. Jozef II na to pristal a dal sa na balkánsku vypravu Potom zomrel na chorobu ktoru si z tohoto balkánskeho dobrodružstva priniesol RuSSi su nositelmi smrti, ničenia a namyslenosti Howgh
Dynastie Holstein-Gottorp-Romanov byla třetí a poslední vládnoucí ruskou dynastií, která vládla Ruskému impériu v letech 1762–1917.
Dynastie Holstein-Gottorp-Romanov na ruském trůnu
Petr III. Fjodorovič, první ruský car z dynastie Holstein–Gottorp-Romanov
Vládnoucí rod Romanovců vymřel po meči roku 1730 a po přeslici roku 1762. Počínaje rokem 1730 se de facto nová dynastie vytvořila z vedlejší linie německého rodu Oldenburků. Ta vzešla ze sňatku romanovské velkokněžny Anny Petrovny, nemanželské dcery cara Petra Velikého (1672–1725), a vévody Karla Fridricha z linie Holstein-Gottorp. Noví carové přijali jméno Romanov (Romanovci), přičemž název Holstein-Gottorp-Romanov je užíván zejména v genealogii (v německé historiografii je užíván název Romanow-Holstein-Gottorp). V tomto smyslu jsou tedy za Romanovce zpravidla označováni všichni ruští panovníci až do roku 1917.
Veľa ruSSkych carov má nemecky povod
Vraj Ivan Hrozný naposledy bol ešte trochu normálny. :-) Ale ani takého vládcu by som si neprial. Nech si dezoláti prečitajú históriu Aj o Kataríne Velkej a jej Ministrovi Potemkinovi a ako chcela Katarina Velka s Jozefom II Habsburgským obsadit cely Balnkán a rozdeliť si ho A Jozef II na tuto hru pristal a potom zahynul pre chorobu ktorú získal na vojnovej výprave na Balkáner. Ináč spústa ruSSKých cárov malo dokonca nemecky povod ----------Dynastie Holstein-Gottorp-Romanov na ruském trůnu https://cs.wikipedia.org/wiki/Dynastie_Holst…
V Kremli sú všetci do jedného rovanakí a to nielen Putkan. Zodpovedná politika v ruSSku nebola nikdy. Dnes už bohužial niečo ako "zodpovedná politika" ( mocností ktoré majú jadrové zbrane ) sa nerobí ani v USA a ani v Bielom Dome Skor naopak. !
S Ruskem má smysl jednat, ale s velkým klackem v ruce https://www.novinky.cz/clanek/podcasty-zbyte…
Že ruSSI budu porušovat všetko čo podpíšu bolo jasné už pred "takzvanym prímerím". RuSS je skrátka ruSS. Je mu úplne všetko jedno. Nič nerešpektuje. ( rovnako ako dnes už aj Hranolovi s 22 percentami volebných preferencií ) Je namyslený, arogantný a myslí si že je niečo viac. Klame, vymýšľa si, každého chce ponižit a podrobiť si. Howgh
Tak zatial stale utoči len RuSSko a NATO za celu dobu existencie nič Neútočilo ani raz.
Ja osm nemal dostatok informácií o tom že bude pokraočvat v trestnej činnosti .-)
Odporúčame