Harabin je opäť pred súdom. Rusko nie je agresor a ja som nevinný, vyhlásil
Ešte ke vzťahu židia a arabi na Blízkom Východe- Že su to okupovane uzemia židia nikdy nehovorili Su to uzemia "minimálne sporne"! Oba dva narody židi aj arabi žiju na tychto miestach tisicročia Kde je presna hranica dneska nevie nikto! Zato palestinci ju poznaju a omielaju stale "From river to the Sea" ale je to hluposť A je to aj rasizmus a šovinizmus Po troch napadnutiach arabov židovskeho statu palestinci dostali Gazu ako utočisko aby ich už napadalo znovu ´vojensky utočit na Izrael. Že su to okupované územie hovorila vždy iba Europa. AJ my sme 40 rokov boli okupované uzemie. Aj Slovinsko a Chorvatsko boli 40 rokov okupovane uzemia atď ... Howgh