Hranol Hranol Si Ty ale UJO ... :-)
Hranol Hranol Si Ty ale UJO ... :-)
Patologickému klamárovi už nitko neuverí aj keby hneď pravdu hovoril Platí to pre Putkana a aj pre Hranola Howgh
Heheeee šme še pobavili :-) Hovorí sa že mal Hranol transplatáciu pečienky, svojej zvazáckej prepitej. Ľudia povedia všeličo Ale vyžiadali sme si ukazať lekársku správu Hranola a akosi sa ošivaju ju ukázat. Pritom na základe tejto príhody si sám sebe daroval doživotnú vysokú rentu a oklieštil aj demokraticke zakladne slobody a práva na zhromaždovanie sa Budeme trvat na ukázaní lekarskej spravy uradnika Ficiaka plateného z našich daní. A to "sakramentsky dobre plateného s nezdaneným platom a výhodami " Howgh
Sme tretí na Svete Transakčnu dan ma 1/ Venezuela 2/ Madarsko 3/ potom sme my
Toto Očovske pastorale minule hlasalo že medved to pochopil a že sa už moc ukazovat nebude alebo niečo v tomto zmysle? Vládna psychiatra od A do Zet !
Chciet moze..
Trump chce okrem ukrajinskych surovin aj kontrolu nad ruSSkym plynovodom. Oranzovy je uplne mimo a chciest akurat tak moze...
Utok kazetovou municiou v centre Sumy?, Zomrela aj umelkyna a organistka zo Sumy. Podrztaska sa dokonca aj vyjadril? Nie je mozne ved hned pride o vacsinu svojich volicov???
RuSSi su v perdeli ze tak maly kus zeme 1200km2 neboli schopny znovu obsadit za tolko mesiacov tak klasicky si vymyslaju rozpravky a klamu..
Oprava 1 mlrd Euro a teda 25 mlrd českých korún
"Neviete? Šialený Medvedev nepovedal dnes nič nové?" :-)
Už ale práve dostali 25 mlrd Euro-- Ukrajina dostala od EU 25 miliard z půjčky kryté výnosy ze zmrazeného ruského majetku https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evr…
už som to tiež postoval bohužial je to pravda a každy den
Čo každý nový den to vždy ďalšie a nové desiatky zločinov a zločinov proti ludskosti Stepní barbari nemaju a už ani nikdy mat miesto v civilizacii nebudu Howgjh Ukrajinští vojáci vycházeli s rukama nad hlavou, Rusové je postříleli https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ukraj…
Voiľby budeme musiet aj tak skontrolovat Hranol by ich na budúce zmanipuloval znova Zmanipulovali volby naposledy a teraz sú arogantní a prostí ludia su im ukradnutí. Zvysili si platy kupu sa v Chorvatsku, v Zlatej Vani, neplatia dan z platov ktoré si pozvyšovali, darovali si doživotné renty atd atd škoda hovorit ved to všetci vieme ..
Tak je vidieť že tento prieskum neorganizuje SANEP Monike Beňovej A je už zrejme prečo tak hvízdal, kvičal a pískal Hranol na Slavíne 4 Apríla 2025 pred svojimi fašistami :-) Z tohoto sa dnes určite opupínkoval :-) Prieskum Focusu: Matovičovo hnutie predbehlo SaS, KDH preskočilo Republiku Prieskum Focusu: Matovičovo hnutie predbehlo SaS, KDH preskočilo Republiku
Nie nie fašisti vždy skončili. Dnes s Bombicom su fašisti na úrade vlády s Hranolom ale raz skončia aj na Slovensku. Podobne ako ked pomahala Hlinkova Garda obrňovat nemcom Bratislavu dna 3.4.1945 Howgh
Politika Trumpa Putina a Hranola je bez perspektívy. Keby vždy vyhraval tento štýl vladnutia tak by dnes v Europe vládol Adolf Hitler a jeho syn Baron Hitler a fašisticka internacionala b yfungovala od Rumunskeho prezidenta po aFD v Nemecku a dobre by fungovala. Snaha o oživenie "Druhej fašistickej Internacionály" pod vlajkou Teflona Muska sa nepodarí. Nič z toho ale dnes nie je pravda Tiež celkom určite by dnes Blboš Dlaha nekázal pre svoje ovečky na Telegrame ale v obrovskej Hale Germania v Berlíne kde by sa vošlo 50 tisic fašistov pričom slovenskí fašisti by platili za vstupenku aj 80 tisic nemeckých mariek. Na čele s Beňovou Uhríkom Harabínom, Sokolom :-) Áno dnes sa chovaju fašisticky aj dnešní slovenskí biskupi ( a tí slušní okrem Bezáka mlčia ) Tiso bol kňaz a vrah 60 tisic slovenských židov. Dnešní biskupi a Sokol poslali mŕtvolu Tisa ležať na Nitriansky Hrad na čestne miesto
Tak do Velkej Noci snáď budu ruSSkí fašisti v Užhorode že by? :-)
Odporúčame