Už sú na predmestí Madridu. Aspon Solovjov o tom hovoril. Alebo že by nie? :-)
Už sú na predmestí Madridu. Aspon Solovjov o tom hovoril. Alebo že by nie? :-)
Skor si myslím že kupi olovo alebo "oprátku " "Reportáž psaná na oprátce II." alebo 2.0.0.1 Július Fučík ruSSka :-)
Potrebujeme ho menej a menej a to každou minutou a každým okamihom ! Howgh
Ked niečo hodně silne nas.erie ruSSov tak to znamená že dotyčná osoba robí vo svetovej politike niečo velmi dobré Gratulujeme pán generál Pavel ! :-) Jeden z největších padouchů v Evropě, navážejí se do Pavla v Rusku https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evr…
Index vykonnosti ekonomik jednotlivých krajin- RuSSKy HDP urcite nema na G7! EU je 9 krat ekonomicky vykonnejšia než ruSSko USA je 11x vykonnejšie než ruSSKo. EU spolu s Nórskom( ktore odmietlo členstvo v EU v referende) a Britániou ktorí nie su členmi EU, je ale EU vykonnejšia než USA. Absolutna hodnota HDP RuSSKO versus EU je 2,5 : 19,35 trilionov emerických dolárov. RuSSKo na jednotnú EU nikdy nema a nikdy nebude mat Nevzdava ale plany EU rozdelit a vojensky napadnúť. Z minuty na minuty a z roka na rok sa mu ale šance rozpadaju pred očami. RuSSko ale iny kurz nabrat nemože lebo propaganda v ruSSku dosiahla už svojho maxima a nedosiahnutie zničenia Ukrajiny a kolaps ruSSKej ekonomiky ( čo jedne aj druhé ich čaka ) by znamenalo iba masove popravy obyvatelov kremelskeho palaca a rozpad ruSSka K čomu aj nepochybne príde. Zostavaju ale stale otvorene oba scenáre s nikým sa o tom ani hádať nebudem Howgh
Feťák si z toho nikdy nič neužije. Feťák totiž vždy a nevyhnutne iba zomrie ! :-)
Bilancia ukrajinských utečencov v Českej Republike- prijmy vydaje sociálne dávky ako aj odvody za sociálne a zdravotne poistenie a pracujúci ukrainci v ČR. Celky prínos pre štát Česka Republika je PLUS 5,7 miliardy Českých korun! A u nás? Stva? A teraz sa začne prepuštanie v slovenských automobilkách!
Z 300 mlrd ruSSkych zmrazenych dolarov drzia US banky len 7 mlrd USD
Otazka znie aj tak či nás začnu sterilizovat do konzerv a na sladko alebo na slano ? :-)
Nijak ináč len takto! Iné riešenie neexistuje!
AGENT Krasnov a AGENT Fico Obaja už klamú ako aj Putin .
Budeme klamat o otom čo može zničit náš život na planete a držat sa klamstiev ruSSka??? ------RuSSko KLAME KLAME KLAME!! Hranol tiež -----------Bývalý americký diplomat Steven Pifer, který pomáhal vyjednávat dohodu o likvidaci sovětských jaderných zbraní na Ukrajině a Budapešťské memorandum, se tvrdě pustil na síti X do současného zvláštního amerického vyslance pro speciální operace Richarda Grenella. Vadilo mu lživé Grenellovo tvrzení, že sovětské jaderné zbraně, které byly na Ukrajině, patřily Rusku. https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
RUSSI velmi radi mobilizuju svoje satelity Preto aj bojuju čečenci a Osetinci v tejto vojne. RuSSi kludne nechaju zomriet svojich mladých chlapcov preto k nim postavia aj ľudí zo svojich satelitov. Povinne! Bude platit aj pre slovákov a maďarov ak pridu sem a budu ďalej utočit na Nemecko, Anglicko a Francúzsko!
RuSSi si chcú ponechať celú Ukrajinu a zničiť ju. Nielen Záporožskú Elektráreň. Kto nebojuje nedosiahne ničoho len svoju smrť a zničenie. Ukrajinci to našťastie vedia !
Slovensko je v zlodejine najma v rozkrádaní eurofondov a v praní špinavých peňazí svetová extratrieda. To je jediné čo dokážeme kvalitne a dokonale. Mafiánov hrubých krkov nahradili len mafiáni v blielych golieroch a dnes su ich už nie desiatky ale skor tisíce! Howgh ---- Európska prokuratúra zadržala na Slovensku dvoch ľudí a zaistila majetok vo výške troch miliónov eur
Obvinenia sa týkajú rozsiahlych dotačných podvodov a prania špinavých peňazí.
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23468613/europska-pro…
Dnes drží službu u trolov zdá sa šehereezáda :-) šme še pobavili
Treba to stále pripomínať lebo tuná platení trolovia tu deň aj noc šíria ruSSku propagandu a tvária sa že je to ináč!! Nie je.
Novodobý Hitler Putin ohrozuje celý svet. Má imperialistické dobyvačné ambície lebo po zrútení sa Sovietskeho Zvazu žiadny ruSS neprekúsol potupu z prehranej studenej vojny a z rozpadu nefunkčného špinavého štátu. Putinovi a celej kremeľskej verchuške okrem toho ide len o moc a peniaze o ktoré sa s nikym nechcu delit a chcu ich len a lan pre seba --------Ukrajinský voják varuje Čechy: Může se to stát i u vás
Michal Voska
1103
3:56
Poslechněte si tento článek
Dnes 26. 3., 8:20
„Kdyby byl Hitler zastaven už v roce 1939, nemusel by svět trpět https://www.novinky.cz/clanek/domaci-ukrajin…
Ako nie je zaplateny ako SANEP Beňovej..
Členské země Severoatlantické aliance by kvůli politice Donalda Trumpa měly zrušit nákupy stíhaček F-35 i všech dalších amerických zbraní. V rozhovoru pro Novinky to uvedl americký brigádní generál ve výslužbě Steven M. Anderson. Podle něj jsou letouny i zbraně obecně skvělou pákou na Trumpovu administrativu, která si nemůže dovolit ztrácet miliardové kontrakty a riskovat nespokojenost amerických firem. Řada zemí již teď kvůli Trumpovi zvažuje, že F-35 nekoupí a poohlédne se jinde.
Odporúčame