Kritikov nenavidí a likviduje aj Trump ( "Taký bol nástup fašizmu!" ) Kamale Harris aj Hillary Clintonovej zobral bezpečnostnú previerku. Stiha a zbavuje funkcií všetkých ludi ktorí si dovolili povedata naňho nejaku kritiku Podobnost čiste náhodná?
Kritikov nenavidí a likviduje aj Trump ( "Taký bol nástup fašizmu!" ) Kamale Harris aj Hillary Clintonovej zobral bezpečnostnú previerku. Stiha a zbavuje funkcií všetkých ludi ktorí si dovolili povedata naňho nejaku kritiku Podobnost čiste náhodná?
Podrobný a fundovaný článok o tom že Trump má Európu za bandu neschopnych štátov, ale može čoskoro uvidiet že si clami strelil sam a nie hneď do jednej ale až do obidvoch svojich noh :-) Z Europy čerpá Amerika velke množstvo High Tec technologii z ktorý mnohe nedokáže nijako nahradit- Clo 25 percent hrozi zdraženim prakticky uplne všetkeho v USA Len zdravotnícky materiál a techniku čerpa USA asi 25 percent objemu z Europy. Z Europy ma nenahraidltelne motory pre prúdové lietadla Rolls Royce ako aj magneticke rezonancie, CT pristroje Siemens obohateny uran čerpacie technologie pre ropny priemysel atd atd atd čitajte!! https://medium.seznam.cz/clanek/thomas-paukn…
Uvidíme ako sa vyrovná 249 ročná Americká Demokracia s autokratom typu Trump a to ešte s obdivom k masovému vrahovi Vladimírovi Putinovi??
Agent Krasnov alias Turmp- "Z Boží vůle autokrat!" Niekedy to vyzerá ako keby chodil na školu KGB do Moskvy samotný trump alebo je iba tak nadaný robit ruSSkeho idiota a špióna a to od narodenia? Naposledy vyhlasil že ludia čo budu robit "Nelegálne prostety" budu odsúdení a zavretý! No to snad nemyslí vážne? To si zatial nedovolil ani u nas Hranol širit takéto naratívy a moskovské notičky a to je už čo povedať. Veď pred ním varovali všetci slušní politici ako aj Barack Obama -------Trump je bez opozice. Mám obavu, že tohle špatně skončí, říká amerikanista-- https://www.seznamzpravy.cz/clanek/audio-pod…
Pre Trumpa su hodnoty ako charakter a hrdost niečo úplne bezcenné a neznáme. On si fakt myslí že ked tam pošle dve modelky a svojho dementného synka tak že sa Grónsko z neho pos*rie?? Grónský premiér kritizuje politickou návštěvu z USA jako „velice agresivní“ https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
Tak veru veru Horí ohník horí Po celom ruSSku kde sa len pozrieš :-)
RuSSko malo na začiatku invázie 120 vrtulníkov Kamov 52 ( analógii útočných vrtulníkov Apache ) Už minuly rok ich bolo zničena 50 kusov. Včera zničene ďalšie 2 kusy Ka 52 a 2 kusy Mi 8 . Sovietska technika dojde v skladoch ruSSom v juni 2025 Potom sa moze začat ruSSko rozpadať Na frontovej linii je pat. RuSSky postup sa uplne zastavil. Blága sa može dožit rozpadu ruSSka Sláva Ukrajine
Tento článok je stary presne 1 rok Od toho času sa obchod so smrťou Hranola s krvavými rukami násobne zvýšil !!! https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-ka…
RuSSký Mordor je moderný ruSSký Mordor je krásny :-) Žhář zapálil parkoviště. Shořelo třicet aut
24. 3. 2025 9:30 Zahraniční
Neznámý žhář zapálil v noci na 24. března auto na parkovišti v ruském Vladivostoku. Oheň ale rychle přeskočil i na další auta a celkem jich tak lehlo popelem třicet. Požár uhasili přivolaní hasiči asi po hodině. Policie následně začala po pachateli pátrat.
Analágia histórie je uplne presná Dalo by sa povedať až hrozivo presná. "Fínska zimna vojna" - jej pokračovanie II. diel sa ale vyskytovať už nebude. :-)
Gazprom je v perdeli a musí prepustiť 40 percent zo svojich 500 tisíc zametsnancov. Je to 12-ty najvačší zamestnávateľ na svete ( Po Walmartu a Amazonu ) Určite ich premiestni do zbrojného priemyslu kde budú mat všetci priemerný plat 4500 Euro ako to je bežný priemerný plat v Nemecku :-) Zároven ide predat svoju centrálu v Leningrade ktorá je najvyššou budovou Európy- " pýcha predchádza pád!"- "Lachta Centr s výškou 462 metrov a 87 poschodiami. Tiež predáva aj starobylú centrálu v Leningrade vedla parniku Aurora .-) Hranol isto rozbije prasiatku kupi si ich obe a dá sa tam zlatú vaňu aby sa mohol rochniť a nikto by ho tam neuvidel šme še pobavili :-)
Dnes je už je jasné že Trumpove vládnutie skončí s prúserom. Otázka je iba či to bude prúser pre Ameriku malý alebo průser poriadne veľký. Ja si myslím skor to druhé ..
Trumpovi je Ukrajina ukradnutá a sebecky myslí len sa seba a svojich zbohatlíkov Dnes to začínajú chápať už aj Trumpovi voliči a pália jeho transparenty s predvolebnou podporou. Sú o tom mnohé videá na youtube. Musk si podla niektorých kongresmanov chce sprivatizovat "Social Security" čo je niečo ako dochodkový systém v USA.
Hitman a janohrach robite v nedelu nadčasy?😁
Češi sa smeju zo slovakov ze fico zuri ze si ruSSaci sami vyhodili do vzduchu plynovy terminal v Sudži. Dobre Vam tak..
Gazprom je 12 najvacsi svetovy zamestnavatel na svete. Ma 500 tisic zamestnancov. Teraz musi prepustit 40 percent zamestnancov ( prvy je wallmart a druhy Amazon ) YJe na pokraji krachu a predave svoje centrum v petrohrade. Mozete byt Zvlastenec ake ak zo dna na den stratite miesto s dobrym platom asi budete zurit. Trump ho z tychto srac.iek nevytiahne. Dobre Vam tak rašisti!
Kumulovany pokles US akcii od nastpu trumpa je 8 percent co su triliony dolarov rozpustenych vo velkom egu trumpa a Muska
Akcie Tesly odpisali od nastupu trumpety 47 percent minus. Kacer slubil ze si jednu kupi. V Kanade ma totiz zakaz predaja😁
V Engelsku bolo znicenych 60 dalejonosnych raketovych striel. Kam ich presunu? Do Ufy? Slava Ukrajine!
Madarska Narodna Banka M. Nemzeti Bank je na kraji krachu. Dovodom je neschopnost a rozkradanue a inestovanie do pochybnych fondov viazanych na organa a jeho tlupu..
Odporúčame