Dnešní Třešnička™ není pravda, ale mohla by bejt! Kreml (starej dobrej “Je to jeho práce” Pesky) tvrdí, že po telefonátu Putina s Trumpem sedm vlastních dronů sestřelil, protože příměří. No jasně, dědo, věříme ti. Jen si pojď lehnout, už bylo dost pohádek. Ruská armáda nejspíš v rámci „dodržování míru“ bude brzy sestřelovat i vlastní letadla a tanky, aby ukázala světu, jak je svědomitá. Trump, který si mezitím otevřel v Bílém domě bazar ojetých Tesel a zlatých zachodku , sedí (možná bez obleku?) v Oválné pracovně a pravděpodobně si myslí, že „Mykolajivská oblast“ je nějaká luxusní vodka. Pokud to takhle půjde dál, tak ze samých telefonátů, se možná dočkáme i ruského náletu na samotný Kreml – samozřejmě čistě z respektu k příměří.

