Však im to prechádzalo pomerne dlho Europa sa nechala opiť rožkom a úplatkami z Kremla: Gerhardt Schroder Angela Merkelova Orban a Tico Ti všetci ruSSákom zobali a zobú z ruky. Nord Stream II Raiffeissen Bank a ďalší atd
Však im to prechádzalo pomerne dlho Europa sa nechala opiť rožkom a úplatkami z Kremla: Gerhardt Schroder Angela Merkelova Orban a Tico Ti všetci ruSSákom zobali a zobú z ruky. Nord Stream II Raiffeissen Bank a ďalší atd
Že Sloboda prišla z východu si nemyslí Poľsko ktoré z východu napadlo ruSSko v minulom storočí hned dvakrát V roku 1922 po 1 sv vojne a dna 17.9.1939 ked zo zapadu utočil Hitler od Westerplatte a z východu si chceli uchmatnut kus Polska zas ruSSáci Howgh
Sloboda prišla z vychodu A dementizmus z Očovej :-)
Presne Bingo! Stalin vrah milionov a skor desiatok milionov ruSSOv !
To sme už počuli šme še pobavili :-) Vrahovia a egomani z Kremľa. Davajúci bomby do panelakov v Moskve napríklad v Pečatnikoch v septembri 1999. Ostreľujúci panelaky v Donecku vo februrári 2022 Čo tam, máte ďalšie jeho blahorodje? ?? :-)
Oprava nie Trumf ale Trumpf Dedo bol majitel bordelu a na tom zbohatla cela rodina Trumpova https://medium.seznam.cz/clanek/thomas-paukn…
"Slezte z toho lustru Donalde!! " Jáchyme hoĎ ho do stroje :.-)
Toto je nevratný proces !
Poízor pozor !! Hrnaol tento pokrik práve zakázal a opak je pravdou Amíci su na Záhori aj inde vitani a mozu už znasilnovat slovenske ženy! Keď je na to befeľ od Hranola tak možu :-)
Nord Stream je mŕtva rúra a dobre mu tak :-)
To napísal asi "Očovský Večerník!" :-)
Keď už nejaký proruSSkýž troll napíše že sa začala 3 svetová tak sa asi začala.
Putkan behá z rohu do rohu a čaká na svoju smrť!
Sláva Ukrajine ! Sláva hrdinskému Zelenskému ' Nezaliezol do bunkra ako nejaky PUTKAN !
Tak vojenske letisko nie je žiadna rafinérka a ukrajincom zostane stále dost cielov na ktore budu utočiť ----- Největší dronový útok v historii. Ukrajinci zasáhli ruské vojenské letiště Engels https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Neviete ci setpny barbar bude dnes znova strielat rakety??😁
OPyEC zacal tazit extremne vela ropy. Akoby chceli pritlacit a akcentovat krizu dua YruSSko-usa lebo aj Amerika sa teraz ruti do recesie. Ekonomovia to uz jasne hovoria
Gay+pele zo skupiny Satora vymenoval podrazaka..
Pelle je bukvica tak veru tak Do Budapšeti už nesmie ani na ulicu v skupinke viacerých ludi :-)
Odporúčame