Bludy su že po ukrajine lietaju rakety "Preboha ved na Ukrajine žiadna vojna nie je!! A nehovorte že je to dezinformácia alebo že tam lietajú rakety. ..povedal krvavy Hranol..
Bludy su že po ukrajine lietaju rakety "Preboha ved na Ukrajine žiadna vojna nie je!! A nehovorte že je to dezinformácia alebo že tam lietajú rakety. ..povedal krvavy Hranol..
Lavór už kvičí ako prasa keď ide na zakálačku a keď ho idú zaklať že francuzsky jadrovy daždnik nie a nie a nie ? :-) šme še pobavili Chceli by nas obsadit akosi velmi ľahko :-)
Že je Trump spiaci ruSSky agent KGB-FSB upresnil a potvrdil šéf tajných Kazachstaniu pán Mussajev V roku 2016 bola masivna podpora (skor trolia ) kyberneticka aktivita v prospech Trumpa vo volbach ktoru registrovala aj FBI a CIA. V roku 2018 sa spojil Trump v Putinom v očiernovani FBI na Helsinskom summite https://www.bbc.com/news/world-europe-448528…
Vajíčka zdražuju a budu ešte drahšie. V USA vyhubili pre vírus vtačej chripky velke chovy kurčiat a už začali dovážať vajíčka z Europy. Cez celý Atlantický Oceán a s 25-ným clom šme še pobavili :-)
Tak len si znevažujte a posmievajte sa Zas platí: "Psy štekajÚ a karavána ide ďalej" A NATO sa ide poriadne železne vyzbrojovať Sláva Ukrajine !! Smrť ruSSKým okupantom
Skupina Brat za Brata išla za teplou podržtaškou a priniesla mu vraj 450 tisic hlasov ktore žiadaju referendum o vystupeni Slovenska z NATO. Jadrove zbrane ruSSka vraj lepšie ochrania naše automobilky Jaguar Volvo a Volkswagen a Stellantis Nepochybujem že to referendum bude a nejakych 54 pecent sa vyjadrí že chceme vystupit z NATO ( 54 percent dostal aj podržtaška vo zmanipulovaných prezidentských volbach, teda plus 500 tisic hlasov v druhom kole "odnikadial" ktore v prvom kole volieb nemal a ktore nikdy nevysvetlil ) teda aj on je prezident volebnym podvodom ) Politici z opozicie sa aspon konečne začnu zaujimat ( keby to urobili skor fico a pele už dávno nemuseli vladnut !!) o to ako to s našimi poslednymi tromi volbami bolo kde a ako sa manipulovali volby. FIco manipuloval volby tak aby vsade vyhral Pele a SMER a europoslanci Eričenko a jemu podobní Hlasy idu totiž aj v papierovej forme a to sa prepočíta. Matovič s tým už súhlasil :-)
Veci sa po buranskom spravani Trumpa konecne dali do pohybu 😁 Slava Ukrajine !
Sky Shield. 120 stihaciek bude chranit nebo na Ukrajine Europa ma dost a urobi zasah na Ukrajine ktory bude chranit ukrajinske nebo. Nepojde o akciu nato ale o koaliciu ochotnych
Hrach Ridgeback a hitman mrznu v zakopoch pred Viednou😝
Belgicky kral To ilip posle 210 mlrd euro z ruSSkych bloknutych penazi na Ukrajinu Stacit to na hradenie skod nebude ruSSko bude olatit reparacie
Fridrich Trumf bol ilegálny migrant. Elon Musk má občianstvo USA len 2 roky a je juhoafričan ???????????????
Trumpeta Trump- Dedko Fridrich bol nejaky pan Fridrich Trumf ktorý utiekol do USA pred povinnou vojenskou službou Zbohatol potom prevádzkovanim bordelov v štatoch kde prebiehala zlata horučka. O tom Trump nerád hovorí ( Podobne ako Chuk Norris nerád hovorí o Temnej Energii ale vraj to bolo pekne maso :-) Takže Trump je synačik bordel- papá a bordel-mamá :-) https://medium.seznam.cz/clanek/thomas-paukn…
Súhlas však diktatura prave zaklíčila v USA :-) Tak z nej odídu :-)
Figu borovu To je neomarxistické až fašisticke zmyšlanie že "každý poctivo pracujuci človek je parazit", kym boháč je ten najčačanejší človek na svete :-) šme še pobavili
Takže tým pripraví USA o ďalšiu miliardu dolarov alebo viac Uvidíme na akom čísle sa trumpeta zastavi No teda ich podobnost s hranolom je až zaražajuca. Aj jeden aj druhy má devastačne schopnosti na financie ako aj na fungovanie štatu ( vždy to myslia opačne a vysledok je opačny :-) ktoré keby ste vymysleli a naplánovali tak by Vam nikdy aj tak nevyšli ako ich oni vykonávaju s prirodzenostou im ľahkou :-)
17- ty krát ANO sankciám na ruSSKo od Róbertka vibrátoríka :-) šme še pobavili
Že Musk je feťák podobne ako Kaliňák je aj podobne známe :-)
Banska Bystrica či odkial to je Eričenko Kaliňák zas nie je smradľave RuSSko šme še pobavili :-)
Myslím že v pohode. Česko už na ukrajincoch pekne zaraba a sú to miliardy českých korun Su lacna pracovna sila a plynú z nich odvody do socialnej aj zdravotnej poistovne. Jednoznačne prinášaju do Čiech viac penazi než z Česka dostavaju Pridam že pracovna sila je to lacna Verím že Kanada si ich bez reptania a s radostou prijme- Inač doporučujem ist sa pozriet do Portlandu do USA kde overene žije asi 10 tisic ruSSov a 90 percent z nich su RuSSKi agenti Kremla. Takže Trumpeta zasa strieľa úplne mimo terčaNo čo možete čakať od Agenta Kremľa Howgh /// USA plánuje zrušit dočasný legální status přibližně 240 000 ukrajinských uprchlíků. To z nich udela nelegální migranty. Jedná se o součást snahy Trumpovy administrativy odebrat legální status více než 1,8 milionu migrantů. Zrušení ochrany pro ukrajinské uprchlíky se plánovalo již dlouho před spory mezi Trumpem a ukrajinským prezidentem Zelenským. Ukrajincům by po odebrání legálního statusu mohlo hrozit rychlejší deportační řízení.
Odporúčame