News-ruSSko sa chysta reagovat na zbrojenie EU Tento rok navýši zbrojenie 4x a na buduci rok 14 krat😝 aspon to dnes povedala moskovska televizia 😁😝 alebo?😁
News-ruSSko sa chysta reagovat na zbrojenie EU Tento rok navýši zbrojenie 4x a na buduci rok 14 krat😝 aspon to dnes povedala moskovska televizia 😁😝 alebo?😁
Kremľu sa nepáči jadrovy daždnik od hrdých francúzov. Chceli by nas ziskať velmi lacno Houby s voctem :-)
Fico = jedna veľká špina
Aj premier Fiala išiel prvy mesiac bojov vlakov na Ukrajinu do Kyjeva Aj to je hrdinsky počin Hranol by presral trenky keby o tom len zauvažoval ! Sláva Ukrajine
A má aj krásnu ženu . Je takticky a diplomaticky aj pri debate s Trumpom bol. Len ho teraz špinia a stale ho špinia Ich problem Špina a Zlo zhynie. Hrdina nikdy! Vždy tomu tak bolo !
Je dobre že niekto načal tému Zelenskyj Je to vynimočný človek a hrdina Už je to dnes jasné. Velakrat zažíval standing ovation pred lídrami celeho sveta ( putkan žiarli ) A zažil niekedy niečo take putkan?? Sotva Aj Macron mu chce vziat medailu cudzineckej legie a mal to už davno urobit Ked utočila druha najsilnejši armada na svete na jeho krajinu ktora je menšia a slabšia neutiekol z Kyjeva. Dal si maskače a hrdinsky riadil boje. Zapíše sa do historie vedľa Churchila a Reagana Jednoznačne velky človek osobnost a hrdina Howgh !!!
A hranol s krvavymi rukami tiež fetuje ako Kaliňák?
Rozčúlený ako putkan ked sa dozvedel že Europa ide dať pre jeho agresiu óoooobrovskyyy balík peňazí na zbrane :-) šme še pobavili
Keby sme poslali zbrane a granaty zadarmo bola by to pomoc suverennej demokratickej a napadnutej krajine agresorom. Nemožem si pomoc ak je to ale za peniaze je to iba sprosté obchodovanie so smrťou ..
Vražedne zbrane už nie zadarmo už len za peniaze? A nie je to Ivane Pavloviči obchodovanie so smrťou? To nevadí??
Samochvala u hranola a ficoOFCI nevadi..
Tak vražda novinára Kuciaka a jeho snubenice ked sa klame že ho zabil najprv Lipšic potom Kiska - úpritom Vrahom a objednavatel je Kočner a nepriamo Fico ! ( a vystupenie Hranola kde nadava s blahom na prezidentku a podobne ze je KUA - vyraz inteligencie jeho voličov ) a taketo bohapuste klamstva tak to je vysledok Plus nezabudnime na platených trolov ktorí tu prispievaju aby mal hranol pocit toho že je skvelý a žiadaný a populárny pritom tu prispievaju plateni trolovia z rozkradnutých eurofondov ???
A ked oni reaguju recipročne clami tak on reaguje ešte vyššími clami Zabavne :-)
Chysta sa akcia "Sky Shield". Koalicia ochotných bude stražit ukrajinske nebo a spolu 120 stihačiek europskych spojencov z koalicie ochotných budu stražit ukrajinske nebo a zostreľovat drony a križujuce rakety Buransky pristup Trumpa konečne prebudil Eeuropu a ta toto mala urobit už dávno. Z Ukrajiny sa tak stane bezletova zona a ukrajinske nebo bude zamknuté. Ukrajinský suverénny a demokratický parlament to scháli to bude iba formalita Každé rozbite okno potom ruSSKo zaplatí Sláva Ukrajine
Chysta sa akcia "Sky Shield". Koalicia ochotných bude stražit ukrajinske nebo a spolu 120 stihačiek europskych spojencov z koalicie ochotných budu stražit ukrajinske nebo a zostreľovat drony a križujuce rakety Buransky pristup Trumpa konečne prebudil Eeuropu a ta toto mala urobit už dávno. Z Ukrajiny sa tak stane bezletova zona a ukrajinske nebo bude zamknuté. Ukrajinský suverénny a demokratický parlament to scháli to bude iba formalita Každé rozbite okno potom ruSSKo zaplatí Sláva Ukrajine
Takto sa do Psej Matere Bojuje za Felvidék A pokolba a Izonlátašra
To je ale velmi pekna rovnica Mali by ju hneď zaniest do modernej Algebry :-)
Bingo a plus ++++++++
Šéfové států a vlád Evropské unie podpořili ve čtvrtek v noci další vojenskou a finanční pomoc Ukrajině. Stalo se tak navzdory maďarskému vetu. „Respektujeme maďarskou pozici, ale je jedna z 27. A 26 je víc než jedna,“ zaznělo. -----------------------Hranol si asi myslí že sa teraz nachádza "v jadre Európskej Únie". Ale je pravda , že to si myslí v Pinelovej Nemocnici už dneska dosť veľa ľudi šme še pobavili :-) Psychiatri zas mali pravdu :-)
Najnovšie správy: Lídři izolovali Orbána. EU se mění v koalici ochotných, veto už nefunguje "Slabá Europa" si vie s haj.zlikmi lahko poradiť Všakže Hranol :-) https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
Odporúčame