Neznalost zakona neospravedlnuje. Zakon zakazuje demontrovat protestovat a strajkovat v praci len policajtom a nie umelcom. Umelci su svedomie naroda a nemozu mlcat Zakon je tak nastaveny nech sa douci zakony ale je tak blba ze to od nej ani necakame Alebo nech ide do kuta malovat tenisove ciary. Je uplne zbytočna


