Ja neodidem a budem fica sudit kým neukaže lekarsku spravu- pravne argumenty aj zakony na to su vratane Ustvy- Kto chce odstrýnit Demokraciu..atd Keby sme odchadzali bol by najstastnejsi Taku radost mu nedoprajem ZVrhlik ochlasta COLA-borant( Ustava SR- 460 ---v záujme trvalej mierovej spolupráce s ostatnými demokratickými štátmi, usilujúc sa o uplatňovanie demokratickej formy vlády, záruk slobodného života, rozvoja duchovnej kultúry a hospodárskej prosperity, teda my, občania Slovenskej republiky, atd td Članok 28 (2) Podmienky výkonu tohto práva ustanoví zákon v prípadoch zhromažďovania na verejných miestach, ak ide o opatrenia v demokratickej spoločnosti nevyhnutné na ochranu práv a slobôd iných, ochranu verejného poriadku, zdravia a mravnosti, majetku alebo pre bezpečnosť štátu. Zhromaždenie sa nesmie podmieňovať povolením orgánu verejnej správy. Článok č 32-- Čl. 32 Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok --!!


