Miliony dolárov?? Pridaj to budu miliardy USD
Miliony dolárov?? Pridaj to budu miliardy USD
Trollovať za ruSSko budú aj ked tie bomby už začnú padať Nepochybne!
Ukrajina samozrejme vyhra lebo pravda vždy zvíťazí A teraz hadaj na koho strane je pravda :-)
Treba pridať nie zastavovať.Je treba viacej dobrých ruSSov :-)
A hned traja dementi odpíšu😃😃😝🌶️
Sem pišuci dementi a plateni trolovia ma nezaujimaju. Precitajte si radsej o pripade Burgstaller a pomodlite sa zaňho!
RuSSko nechce vystupit z OSN z rovnakeho dovodu prečo vždy organizuje u seba aj zmanipulovane volby. Totalitného systému. Chce vyzerat demokratickou krajinou aj ked každy na celom svete vie že je to iba cirkus! chce tak vyzerat aspon pred BRICS-om. A ten zas čaka na jeho kolaps
Ludia anylyzujici vojensku situaciu odborne a znalí veci, napriklad byvalí vojaci, generáli, politologovia a novinári hovoria že slovo eskalácia je niečo čo si vymysleli propagandistickí novinári a kremloboti a uspešne ho širia priestorom. Nič také ako eskalácia neexisutje ( Snáď karibska kriza s jadrovymi zbranami bola jedinou eskalaciou v historii ale k tomu máme stýle ešte ďaleko) V prípade napadnutia krajiny člena OSN agresorom sa tento moze brániť všetkymi dostupnými prostriedkami ktore uzna za vhodne a dodrzuje pritom ženevske konvencie ( S výnimkou použitia jadrových zbraní ) Može napriklad utočit priamo v Moskve v Kremli keby chcel zabiť strojcov tejto smrtiacej vojny. Podla Charty OSN má na to právo Zaroven ruSSKo nesmie vojensky ani ekonomicky spolupracovat so Severnou Koreou lebo schvalilo rezolucie OSN ktore toto zakazuju. Alebo nech vystúpia z OSN? Prečo to neurobia?? No RuSSku je už všekto jedno Hrá vabank Bud vyhra alebo sa zosype a rozpadne!!
Už 3 roky NATO štartuje svoj vojnový stroj Síce zatial stále ešte pomaly- žejime z toho aku mame stale voči ruSSku prevahu čo je nezvratný fakt - ale verím že raz ten vojnový stroj NATO bude šliapat naplno RuSSko nam dalo budíček!
Je to choré!! Chváliť sa tým koľko obcí fašistické dnešné ruSSko obsadilo. ( A kolko ich stratili po tom čo sa stiahli od Kyjeva Charkova Chersonu. A čo je ruSSko malá krajina že sa potrebuje rozťahovat do svojich susedov? Pých apredchádza Pád a ruSSko nečaka nič ine len kolaps a Putina šibenica. Je choré sa s tym chvalit kolko mrtvych má Putkan na svedomí a pritom v ruSSku je prišerna chudoba. Choré, choré, choré Howgh
RuSSáci si naskladajlli svojich mrtvych vojakov ako ked si na love zajacov a poskladáš si postrieľaných zajačikov ako trofeje :-) https://valka.online/aktualni-konflikty/anal…
Na Slovensku plánuju nemocnicu pre papalášov- už sa pokakali že ich nebude mat kto liečiť. Ľudia ich nezaujimaju ale ich vlastne zadky a peňaženky to áno------------ citujem Nemocnicu pre ministrov a poslancov plánujú v bratislavskej Rači
Chránené zariadenie by malo patriť pod ministerstvá Šutaja Eštoka a Kaliňáka.
Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/23423781/nemocnica-po…
Presne ako píšeš. RuSSáci maju od Pokrovska do Kyjeva ešte čertovsky ďaleko. Konev mohol byt zastreleny ale ešte stihol urobit invaziu do Československa v r 1968 a do Maďarska samozrejme kde boli tisicky mrtvych U náš iba stovky mrtvych čechoslovákov. V tom čase neboli Javeliny a ruSSko vyrobilo za tie roky 100 tisic tankov T 54 Kdeže tieto časy dneska su?
"RuSSko je krásne , ruSSko je moderné" :-) šme še pobavili... :-) Techzpravy.cz
Techzpravy.cz
·
20 hod
Rusko plánuje odříznout svůj internet od zbytku světa
Pokial sa im chce ruSSom kapať a zomierať "Za púúúúutina" nech si zomieraju a kapú. Postupne ukrajinci vystavia Maginotovu- Zelenského liniu a budu zomierat tam Zatial ešte nemaju pevne linie obrany To je fakt
Cez vikend ukrajinci nezahalali Vybuch obrovskeho muničneho skladu- vidiet to bolo 20 km daleko- , potom Taganrog Opravarensky zavod na lietadla, zničenin SU 30 a další utok na rafineriu. Utok na vycvikove centrum čečencov v Groznom a Gudermese Kadyrov sa stažuje že nemajú PVO a ukrajinci utočia opakovane - V Časivu Jaru pokračují těžké boje o továrnu na výrobu žáruvzdorných cihel. Okupanti drží jižní část areálu, ale ukrajinské ozbrojené složky jim způsobují těžké ztráty. Jižní fronta: Příslušníci 14, pluku bezpilotních prostředků sil zvláštního určení zničili v okupované části Záporožské oblasti ruský zásobovací vlak se čtyřiceti vagony pohonných hmot. Sláva Ukrajine
Bývalý ukrajinský minister obrany Oleksij Reznikov.
Exminister obrany Reznikov: Rusko má rok na to, aby vojnu zastavilo, potom príde bod zlomu- myslim že už v maji bude mat ruSSko problem ako s ekonomikou tak aj armádou a technikou. Pár dodanych čipov z číny ich nezachrani
Ako správne poznamenal jeden česky politolog "Berieme to tak že Ukrajina ma problem Problem ma ale zapad Vyspelý civilizovany zapad má tento problém! Ukrajina nie príčina tohto problému ale moze byt klučom k riešeniu tohto problému." Som optimista RuSSko zatial nič zvlastne nepredviedlo - a už ani nepredvedie- a 99 percent ukrajincov vie čo by znamenalo zastavenie bojov Len vylizanie si ran spráskaného psa ruSSkej armady a znovu obnovenie bojov po doplneni ruSSKej armady!!
Škoda asi nebude mala. Ale ved ruSSko je krasne ruSSko je bohate a moderne a ked budeme sučastou ruSSka tak sa mu na tie škody zložíme 😃😃😃😝🌶️
Pri kryme sa potopili 2ruSSke tankery
Odporúčame