Pre ich ubytovanie nakupili zasielku nemeckych žaluzii do okien. :-)
Pre ich ubytovanie nakupili zasielku nemeckych žaluzii do okien. :-)
Další ruský tanker v problémech u Krymu. Vyslal nouzový signál
Vojtěch Bauer
7
2:36
Poslechněte si tento článek
Dnes 17. 12., 14:35
V pořadí již třetí ruský tanker se během několika dnů dostal do problémů v Černém moři, které je sužováno špatnými povětrnostními podmínkami. Vyslal nouzový signál. Uvedla to ruská agentura TASS, podle níž nebyla nádrž plavidla poškozena. V neděli se kvůli počasí jeden ruský tanker rozlomil a druhý najel na mělčinu.
Myslíš ten napis Leningradskych dochocov FAK VAŠINGTON :-) FAK TRAMP! Neboj sa :-)
Ale taký snajperský tréning by sa hodil aj tak :-) Simo Hayho :-)
citujem---------Na Slovensku bouří i učitelé, vyhlásili stávkovou pohotovost
Kyrillova zabilo 300 gramov Semtexu Dost na to aby to zhodilo menší obytný dom. Karma je zdarma. Zda sa že potrestanych ruSSKých fašistov bude podstatne viac ako boli potrestaní nemeckí fašisti ked napríklad Mengele zomrel v Brazilii na porážku keď sa ráno kupal v mori na nadhernej slnečnej pláži
To znamená že ruSSKí fašisti su už určite v Užhorode ?? Alebo nie?? :-)
CItujem---------Ruský lovec Anglosasů. Kdo byl zavražděný šéf chemických sil Kirillov?
17. prosince 2024 12:58
Igor Kirillov, náčelník sil radiační, chemické a biologické ochrany ruské armády, byl v úterý ráno zavražděn při atentátu. Podle jeho životopisu se Kirillov podílel na vytvoření těžkého plamenometného systému TOS-2 neboli „Tosočka“ a také na boji proti pandemii COVID-19, uvádí Radio Free Europe. Podle Západu ale brojil v období pandemie hlavně za použití chemických zbraní proti Ukrajině.
Ak nedodá Trump žiadne zbrane tak može čakat žo utoky Peklom budu pokračovat. Má to zle načasované "Prišiel až po funuse " :-)
Maladec! Maladec! :-)
Hlúpa a prihlúpla konšpirácia Vymysli si inú Ja mam tiež jednu "Atentát na Fica sa nestal a iba menil si prepitú pečienku ako transplantaciu pečienky :-) A doplním aj fakty: Dozoroval mu to primár hepatologie v Banskej Bystrici MUDr Ľubomír Skladaný a operačný tím ešte nemáme zistený ale už sme si podali žiadost podla Zákona č 211/2000 Zz na sud aby nám ten tím zverejnili. V Europskej Unii sa takehto udaje bežne pre platičov dani zverejňuju! Howgh :-)
Ináč pre ľudí čo nie sú v obraze podotýkam a pripomínam že Podrž-šaška o splnenom memoranda s lekármi klame a že k vypovediam lekárom sa pripajaju aj zdravotné sestričky. Aj tak nemožu stratiť nič len svoje okovy :-) . A ešte aj znižený Ekonomický Rating pre Slovensko najhorši od roku 2004 a "takto sa to robí do psej matere" :-)
Určite to bol LGBT Generál lebo to maju radi LGBT ľudia tie kolobežky :-) A Hipsteri :-)
Ahgličania hovoria "Waste of air" :-)
Pri hlasovaní v OSN o agresii RuSSka voči nezávislej a suverennej Ukrajine sa hlasovalo dňa 2.3.2022- citujem--------Rezoluce mimořádného zasedání Valného shromáždění OSN č. 11/1 je rezoluce, kterou Valné shromáždění OSN schválilo 2. března 2022 na svém 11. mimořádném zasedání. Pomerom 141 : 5 Škrtám si jednu krajinu z piatich to jest Syriu :-) Do konca roka vyškrtam určite aj zvyšok- BieloruSSKo Severnu koreu, Eritreu a ruSSKo. Dokonca aj Irán nepodporil ruSSko a zdržal sa hlasovania. Čína a India samozrejme tiež !!
Ľudia analyzujúci vojenskú situáciu odborne a znalí veci, napriklad byvalí vojaci, generáli, politologovia a novinári hovoria že slovo eskalácia je niečo čo si vymysleli propagandistickí novinári a kremloboti a úspešne ho šíria priestorom. Nič také ako eskalácia neexistuje ( Snáď karibska kriza s jadrovymi zbranami bola jedinou eskalaciou v historii ale k tomu máme stále ešte ďaleko) V prípade napadnutia krajiny člena OSN agresorom sa tento može brániť všetkými dostupnými prostriedkami ktoré uzná za vhodné a dodržuje pritom ženevske konvencie ( S výnimkou použitia jadrových zbraní ) Može napriklad utočit priamo v Moskve v Kremli keby chcel zabiť strojcov tejto smrtiacej vojny. Podla Charty OSN má na to právo Zároveň ruSSKo nesmie vojensky ani ekonomicky spolupracovat so Severnou Koreou lebo schvalilo rezolucie OSN ktore toto zakazujú. Alebo nech vystúpia z OSN? Prečo to neurobia?? No RuSSku je už všekto jedno Hrá vabank Bud vyhrá alebo sa zosype a rozpadne!!
Presne to čo som napísal včera- "Útočit na agresorove vojenske ciele je legitímne na celom svete podľa Charty OSN ( Ktorú OSN schvalilo v pomere 141 : 5 ) Aj v Australii aj v bunkri v Kremli"- asi čiňania poslali blbú várku :-) Ruského generála zabila v Moskvě exploze nástražného zařízení v koloběžce
Dva lidé zahynuli při explozi v obytném domě v Moskvě, oznámila v úterý ráno ruská státní agentura TASS. Ešte dobre sa sa žiadnemu dobrému človeku nič nestalo :-)
Ľudia analyzujúci vojenskú situáciu odborne a znalí veci, napriklad byvalí vojaci, generáli, politologovia a novinári hovoria že slovo eskalácia je niečo čo si vymysleli propagandistickí novinári a kremloboti a úspešne ho šíria priestorom. Nič také ako eskalácia neexistuje ( Snáď karibska kriza s jadrovymi zbranami bola jedinou eskalaciou v historii ale k tomu máme stále ešte ďaleko) V prípade napadnutia krajiny člena OSN agresorom sa tento može brániť všetkými dostupnými prostriedkami ktoré uzná za vhodné a dodržuje pritom ženevske konvencie ( S výnimkou použitia jadrových zbraní ) Može napriklad utočit priamo v Moskve v Kremli keby chcel zabiť strojcov tejto smrtiacej vojny. Podla Charty OSN má na to právo Zároveň ruSSKo nesmie vojensky ani ekonomicky spolupracovat so Severnou Koreou lebo schvalilo rezolucie OSN ktore toto zakazujú. Alebo nech vystúpia z OSN? Prečo to neurobia?? No RuSSku je už všekto jedno Hrá vabank Bud vyhrá alebo sa zosype a rozpadne!!
Nevieš kde majú na Slovensku najlepšie snajperské strelecky kluby? :-) šme še pobavili :-)
Má dva baličky červenych fixiek a zostala jedina všetky už vypísal :-)
Odporúčame