To si teda možeme predstavit v pohode Sam som mal spolužiaka v Bratislave pol rusa pol slovaka Vždy bol silne proruSSky a nacionalisticky. Odišiel do USA a tiež tam robi špiona. Tak velmi pravdepodobne Vela slovakov v Amerike podlieha dezinformačným mediám typu Inf--ovojna a Hlavne---Spravy SK
Mnohi z nich by aj volili fica predtym možnože aj vačšina lebo vobec nič nevedia o Slovensku Trump zaručene chaos v Amerike urobi o tom nepochybujem A nielen v Amerike ale na celom svete Slubil ako duhovy pep - Pellegrini Mier ale nakoniec budu vojny bude ich vela a budu všade..


