Plus ++++++++
Takto sa to robí do psej matere :-) USA ma peneži, staly odbyt surovin za dobre ceny pro obchodnika aj pre pradavajuceho a nakoniec istota vojenského dobytia zvyšku uzemia Ukrajiny aby putinovi neostalo ani to Donbasske uhlie ...šme še pobavili :-)
Francuzi dodaju do konca roka 600 klzavych bomb Hammer. SCALP missile idu dodavat len francuzi lebo Angličani sa akosi zdrahaju pod Starmerom ich posielat Je to len technicky problem. Ked bude anglická snemovňa chciet SCALP Storm shadow poslat dalej urobia to tajne sposobom že zbrane pošlu francúzom a dodavat ich ďalej budu francúzi Macron znovu hovorí o tom že je potrebne nechat Ukrajincov utočit na vojenske ciele v ruSSku lebo su stale znevyhodnení čo je zrejmé
Skratka zbrane Mordoru dochádzaju Ak si nevidel satelitne fotky ruSSkych skladov tak RuSSko konči. A to sa ešte s Tebou nebavim o ekonomickom krachu ruSSka ktorí sa bliži :-) Sláva Ukrjaine
To písal Blaha al eon s avraj vtedy ožral :-) hovoril všetko naopak :-)
Kto viac "zarizuje židovský majetok" ten dostane Medailu v Kremli ... šme še pobavili :-)
Chcelo by to výdaje na bezpečnost mať až 4,5 percenta HDP jako má USA lebo keď zaútočí Čína na Taiwan zas bude všetkeho nedostatok. Ináč dezolát Čarnogurský išiel včera pre 2,5 kila Mieru do Kremľa za Patruševovom. Gustáv Husák bol prezident ČSSR Predtym ho komunisti vaznili z vazenia ho dostal práve Ján čarnogurský. Od tej doby robil latentného eštebáka. Dokonca slováci su tak hlúpi že mu naleteli aj na to divadielko ked sa nechal v Novembri 1989 zavrieť do basy v Justičáku aby sa potom neskor stal premierom nezavislej Slovenskej Republiky Oje..báv..nie sa na Slovensku vždy vypláca Howgh
Rodina Čarnogurských sú teda tiež zvlášt kapitola Ich otecko jako člen parlamentu Slovenskej Fašistickej Republiky ktorý sa pričinil „ a zaslúžil“ o arizáciu majetku slovenských židov poslanych do plynu. Ivan a Ján Čarnogursky jako sekundujuci privatizeri po roku 1989 kde s množstvom privatizovaného majetku šliapali na paty aj Haščákovi Takto sa to robí Do Psej Matere všakže Toto vyjadrenie už pozname od Hranola.
Chcelo by to výdaje na bezpečnost mať až 4,5 percenta HDP jako má USA lebo keď zaútočí Čína na Taiwan zas bude všetkeho nedostatok. Ináč dezolát Čarnogurský išiel včera pre 2,5 kila Mieru do Kremľa za Patruševovom. Gustáv Husák bol prezident ČSSR Predtym ho komunisti vaznili z vazenia ho dostal práve Ján čarnogurský. Od tej doby robil latentného eštebáka. Dokonca slováci su tak hlúpi že mu naleteli aj na to divadielko ked sa nechal v Novembri 1989 zavrieť do basy v Justičáku aby sa potom neskor stal premierom nezavislej Slovenskej Republiky Oje..báv..nie sa na Slovensku vždy vypláca Howgh
Maju tajný teleportačný portál do Alfa Centauri odkial si vozia korejcov tanky a obrnene transportery a vojakov?? :-)
Novoivanivka stoji od septembra rovnako v kursku
Korejcani sa schovaju do hlavni tankov a do zaluzii roliet 😃😃
RuSSky tenista medvedev prehral v masters a choval sa ako dezolat. Rozbil raketu mikrofon a Lavicku. RuSS proste vzdy musi dostat to čo chce
You re in a deep sh.it Zabotkin.. 😃
Ofce orbia beee a mydleny baran uf uf uf :-)
RuSSko vydalo virtualny zatykač na sudcu ICTY v Haagu ktodry dal zatknut GErasimova. šme še pobavili . Ved kto by išiel do ruska bieloruSSka alebo severnej koreje kde tento ich zatykač platí ? To už ale do Monaka taky Putkan Gerasimov a Shojgu sa už nikdy dozivotne pozriet nepojdu Aj ked tam iste maju velke majetky :-) https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evr…
Je to dobré. Slovensko musí krachnúť Až potom sa zrušia výsluhové dochodky eštebákov a policajtov a vojakov. Ináč by žiadna politická strana k tomu nemala odvahu. Fico je proste politický génius. Ale naruby. Podobne ako s tým Jánošíkom naruby: "Chudobným berie a bohatým dáva" :-) šme še pobavili :-)
Preto sa aj volajú že ZDER
Však tento pán sa v tom vyzná Podľa neho mlieko stoji 4 Eura a rohlik 50 centov :-)
Ináč jano neviem či na mna tu niekto nadava lebo mam všetky Kremlogrcky v ignorácii a tak vobec neviem o čom sa tu bavia :-)
Odporúčame