čo hovorí ..uráža nas.?? .... šme še pobavili :-)
čo hovorí ..uráža nas.?? .... šme še pobavili :-)
Včera bolo výročie teroristického útoku ruSSka a GRU na zvrchovanom uzemi Českej Republiky ked vyhodili do vzduchu v ČR muničny sklad vo Vrběticich - dvaja mrtvy stovky milionov škody- https://valka.online/aktualni-konflikty/anal…
Hranol si myslí že vačšina Slovenska ho miluje ....šme še pobavili :-)
No a samozrejme Lipšic je dvojnásobny vrah Kuciaka a Kušnírovej. A Matovič je daŇový podvodnik- akurát Soros podplatil Slovenske sudy aby Matoviča neodsudili. A peniaze nie SA lebo ich ukradol zo Slovenska Soros a preto teraz musime robit konsolidaciu prihodenim 14 milionov Euro prezidentskému palácu a dozivotnou rentou žilinkovi ficovi a zvýšenim jeho platu o 100 percent na 11 tisic Euro A nakoniec , že plochozemci v Kyjeve nie je žiadna vojna. A prezidentka je americka agentka A žilinka je dobrý ujo a nezavislý a spravodlivy prokurátor. A tiež že žilinka spravne zhodnotil že Zmluva o fungovani americkych vojsk NATO na našom uzemi je horšia ako okupačná zmluva RuSSka a CSSR z roku 1968. A Poslancom čo mali o nej hlasovat nikto neposielal ostre naboje z Kalašnikova poštou domov !! ...........šme še pobavili
Skontrolujeme volby po páde Ficiakovej vlády - čo už bude čoskoro- a potom uvidíme akym smerom chce ist tento národ. Posledne volby boli totiž zmanipulovane. Rozdiel viac ako 13 percent od výsledku exit pollu je matematickym dokazom manipulacie volieb Čo sa aj naozaj stalo v 30.9.2023 A 500 tisic hlasov pre Pellegriniho z rukava v druhom kole ktore nemal v prvom kole to je dokaz druhy Skontrolujeme a uvidime :-) Ak che slovač totalitu nech si ju má ale najprv bude dosledna kontrola volieb Kontrolu urobi Hnutie Slovensko a to sa o to postara Howgh
A tiež budeme potrebovať 1500 volebnych pozorovatelov na 5800 volebnych okrskov - už budujeme databázu volebných pozorovatelov - ktore skontroluju do 2 dni - aby sme neskončili ako Maďarsko- od volieb lebo poslednych trojo volieb bolo zmanipulovanych Pouzity bol ruSSky software Kaspersky Lab s peknym nazvom že Ibis- AO Kaspersky Lab, se sídlem na adrese: 39A/3 Leningradskoje šose, Moskva 125212, Ruská federace („Kaspersky“, „Kaspersky Lab“, „KL“
Pardón na FLEKU skončí
Ale ved kuciaka zavrazdil Lipšic a prečo ste ho nezavreli ? Pretože klamete až s apráši Ak sa atentát nestal celá tato mafia nastastie na felku skonči
Približujeme sa ku skutočnosti že atentát sa nestal ale išlo o transplantaciu pečienky v Banskej Bystrici Alebo žeby nie? :-) prezraďte nám :-) Alebo nám to prezradí prednosta kliniky FD Roosevelta MUDr Ľubomír Skladaný? :-) Alebo nám to prezradí súd s RNDr. Júliusom Kovácsom ktorý sedí vo vazení v Leopoldove že vyjadrenia o atentáte typu Karma je Zdama a bude žiadat odtajnit lekársku spravu lebo mu hrozia roky vazenia??? Počkajme si na rozuzlenie. "Kto raz klame ten klame navždy" - staré talianske príslovie :-) Howgh
"Ženú do nezmyselnej vojny" ?. No z ruSSkeho pohladu ano lebo podla nich sa mali vzdat ked uvideli ich obrnence "ktore tuto vojnu vyvolali a začali " a mala to byt 10 dňová operácia tak to už fakt nedáva zmysel :-)
"Žaba je už zpolovice upečená " :-) Povedal Alexander Kuleba. A mal pravdu :-)
A koho sem chce vozit ked IT trollov používa vačšinou z arabskych krajín a z moskvy Ved to každý druhy ajťak aj tak vie :-)
Nšťastie vždy klame tak z toho aj tak nič nebude :-)
Náš premiér je taký múdry že by mal íst robit operácie mozgu do nemocnice. Ako kedysi hovoril Mečiar: " Naša vláda je múdra" :-)
Ale ked počítas že za toaletny papier v ruSSKu zaplatis 0,50 kopejky tak Ti Ta parita kupnej sily možno podla CIA GOV aj vyjde. No a nakoniec ked žiadny ruSS nedostane vizum do Europy a neuvidi ako to vyzera tam tak sa budu citit medzi jednookymi ako kral :-)
RuSSko v roku 1991 malo totálny kolaps štátu s HDP 223 dolárov na hlavu ročne. Nemali ani na toaletný papier ani na vložky. V roku 2022 mali vo fonde blahobyto 600 mlrd dolárov čo je skvela suma. Po začiatku vojny-300 mlrd zablokoval zapad za invaziu- a si odsunuli oligarchovia 70 mlrd dolárov do bezpečných pristavov Karibiku a Kaymanskych ostrovov. Zostalo málo. Fond blahobytu sa vyprazdnuje velmi rychlo aj kolapsom Gazpromu, škrtenim ropy cenovym stropom. Rubel klesol a spamatala sa Posledne 3 mesiace kolabuje znova Jeden z najvacšich priemyselnych odvetvi ruSSka - vyroba zbrani je de facto v troskach lebo robia zbrane nie na vyvoz a pre HDP ale pre to aby boli zničene na Ukrajine- Gazprom ropa kolaps rubla a zastava exportu zbrani budu všetko faktory ktore povedu znovu k zruteniu sa RuSSka aj ked pred 2ma rokmi vykazoval naozaj skvele čisla Ale u RuSSka je to už typicke Hospodarstvo ako na hupačke a všetko len dočasu :-) Potom vždy príde krach '
svoje cia gov si strč vieš kam Validita je rovna validite stranky infovojna
Inzerát Predám alebo kúpim jednu bežku ? :-)
To Ti dodal tuto štatistiku asi Blboš Blaha - Parita kupnej sily je to čomu sa hovorí "HDP per capita" v tom sme o 30 percent dnes lepší ako ruSSi RuSSka statistika je na smiech RuSSKo kolabuje RuSSky dochodok je 250 euro priemerne Kde vidis paritu kupnej sily v dochodku 250 doilarov pre vsetkych ruSSOv?? To teda asi nebude 4. miesto v parite Kupnej sily tych 250 dolarov šme še pobavili :-) Parita kupnej sily je Panama a Maskat a Oman a je to 54. miesto v svetovej tabulke. Okrem toho ruSSko je najvačšia "svetova šedá ekonomika na svete" - Ti prezradí každý piatačik na základnej škole. Šedá ekonomika je tých 50 % HDP čo odteka každoročne do Karibiku, švajčiarska Monaka a na Kyymanske a Šalamunove ostrovy v Pacifiku S kremlotelcom dalej nediskutujem lebo tu píšeš bludy Howgh
Reagujte kremlotelce reagujte len tak Ďalej :-) Sláva Ukrajine !!
Odporúčame