Ranná chvilka poezie Podravujem všetkých proruSSkych trollov ako aj "užitočných idiotov" teda proruSSKých ktorí podporujú masového vraha Putina, Blboša Dlahu a ficiaka zadarmo Sláva Ukrajine :-) Rusové jsou hodní lidé, co bych za to dal,
kdyby si je na nebesa, všechny Pán Bůh vzal.
Hlavy duté, srdce kruté, duše černé, zuby žluté.
Mundůr, helma - v barvě trávy,
tupý pohled březí krávy.
Ruce rudé od krve (a není to poprvé),
to je obraz barvitý, russáckeho bandity
Co se člověk namluví,
nežli vola přemluví,
proto drž se mojí rady,
k Ivanům se otoč zády.
Neboť v hlavě hovězí,
chytrého nic nevězí!


