A ako sa má jeho vila na Králikoch ktoru kupil Pellegrini od brutálneho vraha Sátora???
A ako sa má jeho vila na Králikoch ktoru kupil Pellegrini od brutálneho vraha Sátora???
Nejaké divadielko museli urobit A Vy ešte verite Pellegrinimu?? Ved je to notorický klamár podobne ako aj Fico- Róobertko ficiak Kym zdravotnici tie peniaze neuvidia tak neplati nič A oni ich ani neuvidia !
Koluje niekolko videi ako odstrelili ruSSáci hnuSSáci dronom s granatom deduška na bicykli alebo dvoch mladych muzov kračajucich nič netušiac po ulici Proste ruSSKo teroristicky stat Ale zaplatia za to ! Plukovnik čo sa vratil z vojny do Moskvy už zaplatil
Trollovia na najčítanejšom slovenskom denníku PRAVDA SK pracuju tymto sposobom: Práca trollov v diskusiách prebieha metodicky podľa školení. Podobne sa to deje aj na facebooku. Do každej skupiny podporujucej nejakeho opozicneho politka alebo opozicnu organizaciu nasadia ( ako redkvičku :-) nejakych ludi tvariacich sa že podporuju daneho človeka a danu skupinu Pritom maju za ulohu postupne pridavat komentára ktore všeličo dvojznačne a nejednoznačne kritizuje ale najma spochybňuje. Maju tym vnasat medzio clenov skupiny nedoveru a neistotu a zmatok.
RuSSke mongolske barbarské zlate hordy predvčerom stratili 23 snajperov cvičiacich na poli v Zaporoží. Počet stratenych ukrajincov 0 : počet stratenych ruSSov 23. Hovorí sa tomu že asymtrický konflikt :-) Sláva Ukrajine
Otazka je kto je dnes blilžšie smetisku našich a svetových dejin? Blboš Blága alebo vibrator ficiak??? :-)
čo tam fico čo tam Zelenskyj Je zaujímavé že slovákov vůbec nezaujímali kontakty človeka kandidujuceho na prezidenta s černákovskou BB mafiou alebo Bodorom?? O Majerského enormnych nevysvetlenych majetkoch ani nehovoriac? Pellegrini má problém. Pozná sa s banskobystrickými ex-mafiánmi ktorí sú mnohí z nich dnes vo vysokej politike, aj s Čelárom aj Polonyim a od mafiana a vraha Sátora kupil na Králikoch dom? A vraj prezident??? https://viliambalaz7.webnode.cz/pellegrini-m…
Slovensky volebný software v posledných 3 volbach sa volal "Ibis" - išlo o ruSSký volebný software Kaspersky Lab - AO Kaspersky Lab, se sídlem na adrese: 39A/3 Leningradskoje šose, Moskva 125212, Ruská federace („Kaspersky“, „Kaspersky Lab“, „KL“ ) zakázany v USA až v juni 2024 - teda dali si fakt amíci načas s jeho zákazom...
My sme tiež pochopil i prečo si zmanipuloval voľlby!! Mesto a okres Komárno nechcu ukazat papierové volebné zapisnice Pri kontrolach papierovych volebnych zapisnic ich niektore mesta a dediny vymienaju tesne pred našou kontrolou ? Ale da sa to odhaliť .. Pokračujeme v tom
Ukrajinci po podpise Budapeštského memoranda rozpílili desiatky svojich bombarderov TU 22 a zlikvidovali všetky svoje jadrové bomby- Za dobrotu na žebrotu. Ludia čo pracuju v dnešnom slovenskom zdravotnictve dobre vedia o čom je reč!
Dolár rubel kurz 98,308 a pádajet, pádajet pádajet :-) Sláva Ukrajine
Tuku kedysi vytiahli na šibenicu na popravisku z invalidného vozika. Hej hej to boli al einé časy. Premier by si mal prečitat niečo o historii potom by nemanipuoval naše voľby Howgh
Chcelo by to teplomer a pobyt s ficiakom vo Vinosadoch :-) Alebo v predajni na chladničky v Moskve s Blahom :-)
Presne Typicka ruSSka propaganda vybera fakty čo sa jej hodia A trva to už cez 200 rokov
Zabudol si na Tuku a eštébaku arcibiskupa Sokola ktorý musel odstrániť Bezáka lebo mu videl na jeho špinavé paprče!
Mali by mu prezradit že NATO má tiež jadrove zbrane a na zničenie Petrohradu postačí par ATACMS-ov z Litvy a Estonska :-)
V otvorenom na poli v Zaporoží trénovali ruSSáci elitných snajperov. Priletel Himars a zabil kazetovou naložou 23 elitnych snajperov. Smrť okupanta v cudzej zemi pohnojí rast ďalších slnečníc. Hovorí sa otmu "asymetrický konflikt" Počet stratených ukrajincov 0 : počet stratenych ruSSkych okupantov 23! Sláva Ukrajine
On nemusi behat a žiadat On chce len aby štaty ktoré podpísali zmluvy dodržali medzinárodné právo. Budapeštske memorandum - pospísane Ukrajinou USA a RuSSkom - stanovilo likvidaciu Ukrajinských bombarderov Tupolev 22 ktore boli rozpílene. A lividdácia jadrovych bomb kore boli rozobrane Medzinárodne spoločenstvo sa za to zaviazalo Ukrajine poskytnut bezpečnostne zaruky ktore poskytuje ale nie dostatočne Ináč by Ukrajina tuto vojnu uz davno vyhrala a zachránili by sa tisíce životov ukrajincov . Zachránili by ich od smrti mučenia popráv ako ja vrážd svojich detí !!!
to ej ako otázka či dnes dostali do obchdou rohliky? :-)
Nie sú sprostí vyrobia si ich A asi ich už vyrabaju tipujem na 90 percent. Má ich aj Pakistan India aj Izrael Najdovodnejšia krajina ktorá by ich mala mat je Ukrajina Sláva Ukrajine!!
Odporúčame