Neviem čo myslíš pod pojmom tzv. demokracia "...? Ulicu ? A na nej pubertu Farská, Šeliga, a dúhový Stanke..?
Demokracia neexistuje, to je len psychický nátlak USA, to je ich zaklínadlo ako udržiavať moc nad svetom.
Neviem čo myslíš pod pojmom tzv. demokracia "...? Ulicu ? A na nej pubertu Farská, Šeliga, a dúhový Stanke..?
Demokracia neexistuje, to je len psychický nátlak USA, to je ich zaklínadlo ako udržiavať moc nad svetom.
ČSSR pre 30 rokmi vyrábala v Detve tanky a tie držali ekonomiku. Zbrane sú najlepší džob a to si USA a Nemci z ruky nepustia ani Francúzi. A ešte k tomu si prilepšujú drancovaním kolónií v Afrike. Kde pracujú hladné deti aby dostali za prácu jeden hamburger na deň a fľašku Coca Coly. Stadiaľ im prichádzajú rozprávkové zisky. A ešte aby som nezabudol ešte každý africký štát, im musí platiť každý rok výpalné, ktoré ide cez bankové účty. No ak je spravodlivosť a demokracia ( myslím tú americkú ), tak by aj nám mohli dať ako kolóniu jeden štát. Napr. také Slovenské Kongo, by nám zapasovalo !
Hlavné mesto Slovenska bola prvá Žilina a to sa nakoniec aj stane...prídeme k tomu !
Vietor môže podľa SHMU dosiahnuť 125 160 km za hodinu. To sa už blíži k raketoplánu čo má 40 000 km /h.
Toto sú lepšie noviny už ako Nočník N......len tak ďalej.
Kočnera, treba pustiť zo Židojašterického Gulagu ! Je nevinný ! Brejvik za vraždy je v Hoteli ****, a Kočner bez dokázanej viny je v Gulaku bez jedla....dostáva len slanú vodu a sucháre.
Rusko môže ísť do väzby..povedal prokurátor. Čiže je to od prokurátora len ponuka. Nakoniec ak túto ponuku odmietne - nemusí ísť do väzby...
Zlatý Socializmus ,kde si ? Kde sú značkové firmy ako Váhostav čo mal 15 závodov, Pozemné stavby čo mali 58 závodov. Doprastav = ktorý bol špeciálne na dopravné stavby. Už by to boli zožrali a stavbu dokončili v 9. päťročnici.
Všetko bolo plánované. Ale dnes vládne chaos a nikto nevie čo bude zajtra.
Kapitalizmus melie z posledného.....nemá ani značkové firmy. Len talianských príštipkárov čo majú v počte 30 ľudí s lopatou....
Dajte to postaviť komunistom ! Už by to bolo včera ! A potom to sprivatizuje Matovič.....
Zuzana Wienk, napadne návštevu, že bola veľmi drahá. Že zožrali veľmi veľa mäsa a kaviár že nemusel byť a lebo zostalo aj na bočných stoloch.
Že mäso bolo dovezené z Poľska ale z Veľkoskladu Lučenec od dodávateľa súdruha Danku, čo má tam Veľkosklad.
Lenže s návštevou musí súhlasiť aj Slovensko, súdruh Demeš. A zatiaľ Slovensku jeho návštevu neschválilo..! Takže tak.
Také poľské mäso zo zdochlín predáva aj súdruh Danko vo svojom Veľkosklade v Lučenci - Opatová na Borhyho ulici ! Hygienici môžu ísť na istotu ! A toto zdochnuté mäso nakupuje od neho do reštaurácie Zbrojnica Halič, Jožo Pročko. Dobrú chuť v Haliči.
Ako v škole zistíme že sme dostali slovenské mäso? To by v každej škole sme museli vybudovať laboratórium. Auto dovezie mäso aj s papierom že ide o slovenské. Ale papier znesie veľa, papier sa vyrobí aký chcem.
Za socializmu sme mali v každej fabrike laboratórium alebo technickú kontrolu kvality, ktorá závadné výrobky nepustili von do predaja. Takto sme po 30 rokoch klesli do špinavého americko-kapitalistického bahna z ktorého nás ako väzňou Gorbačova, teraz nepustia von ! Ten zradca ešte žije ? Ani to si nezaslúži !
Zisk pred zdanením.....pekná veta. Ale či vôbec zaplatia dane tomuto žobráckemu štátu ? Doteraz mali " židovskú " výnimku !
Idem do mäsiarne a vyložený je štítok, "Slovenské mäso". To ja ako zákazník mám ako skontrolovať ?
Ceduľku si môžem vystaviť hocijakú aj to , že ide o Bio mäso Made in Soroš - Kóšer !
Vláda SR sa nestačí venovať svojej práce, teda ani tohto mäsa a pod. , lebo Nočník N so svojimi vyškolenými židojaštermi im postupne vykrúca krky po jednom ako Klement Gottwald. Ale ani ten toľko ľudí neodkrágľoval.
Dokedy ešte budeme trpieť na svojom území západných štváčov ktorý zneužívajú médiá na svoje zločinecké ciele ?
Orbán sa už s nimi vysporiadal a Slovensko ešte spí ako v tej hymne...? Bolo by načase zmeniť aj hymnu ! Aby ste sa zobudili všetci !
Pravda uverejnila neoverený zdroj ! Aby ste sa nezaradili do bulváru ako Nočník N. Už málo chýba...
Napíšte akým smerom kráča USA ? Vraždí plánovite ľudí po svete...
Pre USA by najlepšie bolo, keby ich tak Rusi pustili drancovať Sibír. USA má už celý svet, ešte toto im chýba do kolekcie zbierky. Veď už za Jelcina mali USAci Rusov na háku, prečo ich nedorazili ? Zaujímavé....Prvá dočasná bábka USA bol Gorbi a druhá bábka s krčmárskym návykom....
Nepíšu presne ,či nešlo o osadu....
Slováci, len si uvedomte , kto po vláde Smeru Vás čaká.....Sorošoidy z Trnavy a podobné chobotnice ! Tá tretia cesta nikdy nebola ani za socializmu ! To len Dubček fantazíroval !
Ked Vám je zlý Smer, príde blázon z Trnavy aj s Cigánôčkou....a zakážu Vám Cigánsku pečienku a Cigánsky čardáš bude podľa ich notácie.
Odporúčame