Škoda tých vyhodených peňazí do sibírskeho vetra....načo je to dobré ...? Prečo sa blcha nafukuje keď nemá pľúca ?
Nech sa vrátia domov na rybník a prípadne nech sa prihlásia riadne do okresnej súťaže a po rokoch sa ukáže čo im pasuje...možno že im bude stačiť hrať s Hriňovou, Kokava, Látky, Lučenec, Fiľakovo a Dolná Mariková. Hádam sa im niekto nebude vystupovať s Tipsport ligy....to nech Ligový zväz ani nenapadne ! Pekne začnú od nuly ! A ked sa im nepáči, zostane im zamrznutý rybník !

