Spadol strom na cestu - zasahujú hasiči ! A cestári sa na TEN STROM DíVAJú NAD CESTO 58 rokov, kým nespadne ! Ako u debilov na dvore !
Spadol strom na cestu - zasahujú hasiči ! A cestári sa na TEN STROM DíVAJú NAD CESTO 58 rokov, kým nespadne ! Ako u debilov na dvore !
Toto už nie je normálne ! Zasekla sa lanovka - zasahujú hasiči ! Ide povodeň - zasahujú hasiči ! Havária na ceste - zasahujú hasiči ! Havária na železnici - zasahujú hasiči ! Spadlo lietadlo - prichádzajú hasiči ! Nastalo sucho - zasahujú hasiči ! Napadol sneh - zasahujú hasiči !
Bojím sa už toho, že ak sa vyškriabem na ženu - že zasiahnu hasiči !
......" k dvom ruským bombardérom, ktoré sa pohybovali v arktickom regióne neďaleko severoamerického pobrežia ".
Tí Rusi leteli v medzinárodnom koridore....tak čo USA púšťa do gatí ? Boja sa 2 ruských bombardérov ..? Rusi ich majú viac. Môžu prísť všetky ruské bombardéry doplna naložené nad USA v akcii " Otvorené nebo ".
...." v ktorej hliadkujú Kráľovské kanadské vzdušné sily (RCAF)." Aj Kanada má kráľa..? To teraz počujem. Už Vám načisto drbe....Aj Austrália je ešte kráľovstvo...? Ako v rozprávke deťom pred spaním.
" V Pasate sa navyše viezla rodina".....to je čo za debilná myšlienka ? Však autá sú vyrábané aj pre rodiny....!
Čo sa v Pasate mal viesť Ander z Popradu, či kto...?
O 5 rokov Únia nariadi mať na autách maják s nápisom " So Sorošom na večné časy a nikdy inak ".
Junkerovi tiež svietia oči, má stále denné svietenie....l
Opozícia na Slovensku existuje len ako spolok bláznov. Ak by sa dostali k moci, tak skončíme ako Kyjev. A toto ten Židojašter z USA chce...však Ander z Popradu aj s Tvojou kozou....
Pán Docent Fico. Nevzdávajte sa boju so Židojaštermi......na príkaz antikukluxklanu Sereša, idú po Vás.
Pán Docent. Slovensko je s Vami a drží Vám palce !
USA je talentovaný svetový zbojník odjakživa na vykrádanie bohatstva po celom svete ! Lode dovážajú do USA zadarmo suroviny...na to sú zvyknutý , lebo bez toho nemôže systém USA fungovať. Robiť nevedia ani sa im nechce - tak lepšie je vo svete robiť zbojníka.
Slovan môže hrať jedine na rybníku s Hriňovou....Dolá Bzová, Látky a Kokava nad Rimavicou....
Cigáni čo majú o kolieska menej budú v triedach zdržovať vyučovanie a žrať nervy učiteľom. V tom prípade si založíme školy kde sa bude platiť ! Aby tí čo majú a chcú sa učiť mohli cieľavedome napredovať !
Soroš navrhuje okrem zadných svetiel aj 4 majáky na streche, ktoré budú blikať rôznymi farbami ako Cirkus s kolotočom.....a to za horúčav ked vonku je 50°C na ceste....Ked je p...... v p....tak je rozum v r......
Súdruh Kuk Klux Klan Seresz si praje Islam na Slovanov, zatvoriť bane, zatvoriť Atom elektrárne, odpojiť Ruský plyn,
zaviesť Letný čas, zničiť Kresťanstvo, deti vychovávať u Buzýkow, vraždiť novinárov na začatie naplánovaných Majdanov, LGBT do škôl, za pomoci Gorbačova zrútil celú Sovietsku ríšu...atd.
Gorbi, ešte žiješ ? Toto normálny človek teda nespraví aby odtiahol víťaznú Červenú armádu z Berlína, kde mladí nevinní Rusi vyliali na cudziu zem svoju slovanskú krv. Škoda sa Ti bolo narodiť....
Amerike niekto rozbije rypák.....bude to úder posledný !
Ľudia už od dobroty,nevedia čo robiť.....
Ojho, tak funkcionári klubu Slovana sa majú dobre, ked im Rusi kydajú peniaze.....Stojí to za to potom. Je to ako politická vec, nie Slovan akože na pozvánku za výnimočnosť.
Aha, tak toto som chcel vedieť...Rusi lejú peniažky.
Ved to robil aj Soroš v Davose....
Rád by som poznal mecenáša, ktorý im sype svoje peniaze ako do Dunaja ! Tie peniaze mohol užiť so svojou rodinou inak !
Odporúčame