Spravodajca z Popradu hlási že Kiska sa po vzdaní členstva v ČSM dal prebirmovať.......ide s dobou.
Spravodajca z Popradu hlási že Kiska sa po vzdaní členstva v ČSM dal prebirmovať.......ide s dobou.
A preto mu " pomohli " na druhý svet. A nastrčili žida Miša....
V sadoch nemá kto zbierať ovocie....a tu sa paničky hrajú ako malé deti ! Naozaj iba zobrať bič a všetku darebač vyhnať násilím do práce ! Tak ako to bolo voľakedy. Ovocie hnije v sadoch, v Marketoch ceny držia umele hore a na druhom konci zeme ľudia umierajú hladom....
Rusi nás v 1968 už vtedy chránili pred zhnitým západným kapitalistom ! Urobili dobre, že prišli zachraňovať socializmus. Dubček bol naivka a tak aj doplatil. Nikto, nikde nevidel ani nepočul, že niekde existuje "Socializmus s ľudskou tvárou ". To bola už vtedy lož. Tak ako povedal Biľak - je len kapitalizmus a socializmus, tretia cesta nie je.
Vyjdú aj pamätné mince na 21. aug. odmietame ich kupovať ! Nech si ich nechajú v Kremnici !
Tak dobre sa Slováci nikdy nemali ako za socializmu !
Ja mám doma vlčicu z okresu Trnava....hľadám vlka na párenie.
MZV v BA riadne zadymilo....otázka stojí - načo dráždiť hada bosou nohou ? SK nemá oporu v žiadnej veľmoci...Berlín nás nepodrží...ked sa to začne sypať. Tento akt nebol dôkladne a perspektívne premyslený. Bol skôr diktátom zo Západu. Lenže USA nám v zime nezakúria plynom, oni nám skôr podkúria až príde ich hodina ! MZV v BA by mali zhasnúť svetlá. Pre sikli to.
Darmo tu budete vypisovať - ľudia v ČSSR boli tak zmanipulovaní " slobodnými médiami " ( ktoré boli v rukách západu), že nevedeli o čo ide. Bol to veľký politický šach, ktorý vtedy nevyšiel Západu. Západ už od 1945 " hrýzol " ako rozbiť Sovietsky zväz a jeho satelity, ktoré boli potvrdené Jaltskou konferenciou. Brežnev teda konal správne. Prečo by si mal nechať ukradnúť svoj štátik. Rusi v 1945 spravili jednu strategickú chybu, že nechali sa oslintať američanmi a mali dobyť celé Nemecko. Však práve Bavorsko bolo bohaté na vojenský nemecký priemysel, z ktorého USA ukradli vývoj rakiet a atómovej bomby. Žiadne spolky nemali robiť s USA v závere vojny. USA vo vojne aj tak nepomohli iba sa robili že bojujú ale fakticky stále ešte nahrávali Nemcom, ktorých akože brali do zajatia a odvážali si vzácnych vedcov do USA. taká bola a je tvár USA.
Novinári na SK, majú iný problém.....Kuciak a Martina im chýbajú a nevedia kto je vrah. Veď Tom z kanady, hneď kričal , že on vie kto je vrah. Prečo ho polícia nevypočula. Aj Kiska vie kto je vrah...veď bol na porade Avenue 5 !
Stále pribúda škodná vo forme rôznej " radosti pre slobodu " za cieľom zhovaďovať slovenský národ. Iba o to ide. Majú dosť peňazí na toto, ale na druhom konci umierajú ľudia od hladu a smädu....hľa aj takéto parazity máme. A žijú si v hojnosti !
Gašpara odvolal armádny generál USA Juraj Šeliga s riaditeľkou pre medzinárodné vzťahy so Sorošom Carolínou Farskou. To je nové politické byro ÚV KSČ. Jakeš sa môže len učiť....
V USA je to bežné nielen v katolicizme.....tam sa to deje v bankách, v MMF, aj na farmách ( ovce, kozy ...)
Toho chlapa tam nastrčil americký novinár aby udelal politické porno......U američanov je to bežný jav že dajú mu do vrecka za " umeleckú " snímku 20 dolárov. Už len ten uhol si všimnite ako výborne bol postavený fotograf aby fotka mala " silu ".
Kiska bojoval v SNP , takže dostane mesačne naviac + 20 €......takže si zakrátko kúpi nový pozemok.
Uvidíte - slovenských brancov zrušia ! Bude to na príkaz baróna Soroša. Lebo činnosť brancov mu prekáža v plnení plánu Multi - Kulti ...!
Nezaradený poslanci by v parlamente nemali čo robiť. Ak opustí svoju stranu s ktorou sa tam zviezla, tak parlament by mala opustiť. Toto je len špekulácia ako napr. súdružka Dubačová aby sa vymotala z pôvodnej strany kde sú záväzky aby potom mohla plniť príkazy želaní rôznych mimovládok resp. Soroša. Potom pravdaže Soroš zasahuje aj do parlamentu !
SK ovláda 6 oligarchických bánd .....
Alexander Zaldostanov zakrúži na motorke okolo zimáku a ukáže aký má symbol SK.....
Medveď symbol SK ? To prvý krát počujem ! Ale pokiaľ to nariadil Tretí sektor, tak vidíme aká spodina tu vládne. V žiadnom prípade nemohol byť VLK. Hoci tých je na SK veľa. Vlci sa množia....sídlo majú už aj na Donovaloch a v Tatranskej Lesnej....
Noční vlci: Sme tu ako doma
Ruský motorkársky klub Noční vlci v súčasnosti riadi Alexander Zaldostanov, ktorý je priateľom ruského prezidenta Vladimira Putina, od ktorého dostal ocenenie za pomoc pri anexii Krymu. Predstavitelia tohto spolku sa nachádzajú na sankčných zoznamoch. Podľa slov jedného z predstaviteľov klubu Nočných vlkov Jevgenija Strogova sa na Slovensku cítia ako doma, v tejto krajine vraj žijú skutoční slovanskí bratia.
Odporúčame