No tém by bolo viac iných...ale ...prečo si nekopnúť do socializmu aj s Ijušinom. Ja by som navrhol tému- že prečo a na čo si USA vŕtajú diery pre rakety na Oremovom Laze ? Nemci sem vtrhli v aug. 1944 a títo zákerne ,potichu a potme títo nepozvaní americkí okupanti si tu rozložili vojenský stan ! Odpľúvam si súdruh Ander z Popradu !

