V Hriňovej začal zber zemiakov.....
V Hriňovej začal zber zemiakov.....
Pisálek nenapísal že bomby sú už uskladnené na Sliači a na Oremovom laze.....Noční vlci ich chcú ukradnúť a poslať späť odosielateľovi už naprogramované GPS tak aby to bola ich posledná cesta.
Do Pi..............to sú starosti ! Dnes začali na Hriňovej vyberať zemiaky za traktorom. A na lúke traktor kosil už druhé seno. Robotný ten slovenský ľud a táto háveď robiť nebude, podobne ako Cigáni.
No na ten film pôjde iste Magda Vašáryová aj zo Zuzanou Fialovou....podobné diagnozy.
Palach bola taká pripravená udica Západu ako prípad Kuciak....teraz bude na rade Šeliga a Karolína Farská.....ked chcú môžu aj do jazera skočiť.....oheň a guľky už boli.
Už ten nadpis je úplne mimo.....nezavádzajte. Bolo to celkom ináč. Berlín žiadal (náš spojenec vtedy aj teraz) zamestnancov židovskej národnosti na práce ! To bol oficiálny príkaz Tisovi. To že čo s nimi robili to bola vec dohody medzi Nemeckom a USA. Americká fabrika Farben s radosťou a dobrým zárobkom dodávala Rajský plyn do pracovných táborov. Slovensko s tým nemalo nič. Plnilo len príkaz Merkelovej ,pardon Hitlera ! Ander z Popradu chýbal na hodine ked sa to to v škole prednášalo....
Pôdu dať dokopy a založiť znovu JRD.....ale to musí začať vláda. Teda tí ľudia zhora čo v 1989 zámerne urobili Zlo !
Nočných vlkov si treba vážiť. Veď nech sú u nás. Máme ich radi. Američania sú na Oremovom laze a to Gajdoša nebolí...?
Gajdoš, čo sa bojíš...? Ved takto sa aj v 1944 partizáni pripravovali na SNP. Zrejme teraz na Vás.
Už sme tak blbo závislí na potravinách zo Západu, že ak Kaufland zavrú na 3 dni, tak ľudia budú od hladu padať na zem. A božechráň, že raz stadiaľto z nejakých dôvodov odídu. Potom na SK začne nepoznaní hladomor !
Slávne JRD zo socializmu kde ste...?
Aké farmy máme na Slovensku ? Veď všetku pôdu má v rukách albánska mafia ! Čo ste z konára spadli...?
Mladí si berú príklad od Andera z Popradu.....kradnúť, odrbávať, zatĺkať, majetok získavať podvodom....berú si tú ľahšiu cestu. Prácu nechajú Cigáňom.
CIA si robí zbytočné starosti aj teraz...do všetkého pchá noc. Finančne ju musí povinne podporovať aj slovenská firma ESET. Ktorá platí pravidelne a " dobrovoľne " výpalné. Tak isto aj Matovič platí výpalné spolu s Lunterom...Komu ide firma a zavoňajú peniaze, hned si podnikateľa otočia okolo prsta.
Slovensko praje Putinovi dobré zdravie aby mu Boh požehnal 120 rokov života !
Tak toto Yenkyovia nepochopia nikdy...oni už pripravujú Orange plyn pre Asada. Biele prilby sú už na tento akt pripravené....
Okupačná armáda USA je už zalezená na Oremovom laze......
A na americkej ambasáde v BA je ešte stále " kolektív " posvätení od Clintonovcov. Trump ešte nestihol urobiť výmenu a tak všetko ide po starých koľajach...
Krokodílov treba nasadiť okolo Europskych brehov......tí si prácu vykonanú lepšie ako pohraničná stráž !
V USA zomrel údajne nejaký jastrab Mc. Za mladi bol vrahom vietnamských detí ktorým horelo telo zaživa od napalmových bômb, ktorá Mc zhadzoval. A toxický plyn Orange, na ktorého následky ľudia trpia dodnes. Bola to genocída vietnamského národa....Mc, za svoje skutky ideš do Pekla.
Otázka stojí takto....bol Dubček naivný človek alebo preškolený agent CIA ? Lebo Dullesova doktrína ktorá platí na večné veky, a to aj teraz znie....budeme si hľadať ľudí, ktorí nesúhlasia s komunizmom a na nich budeme stavať rozloženie a zbúranie komunistického systému. Tá istá otázka stojí.....Gorbačov bol naivka alebo preštepený agent CIA ? Vykonal najväčšiu politickú tragédiu 20. stor. Prial by som to aby takúto tragédiu zažili aj USA. Aby vedeli ako to bolí. Stratiť všetko a nemať NIČ !
Nebola to žiadna JAR ale pripravený scenár CIA......tak ako v Budapešti ,tak v Prahe. Isteže sú dôkazy že Dubček mal tajné schôdzky so Západnými agentmi. Ved ich už v Prahe bola fúra. školených agentov CIA. Oni projektovali a realizovali cirkus Jari, je to ich rukopis po celom svete. Začali sa demontovať ploty so Západným Nemeckom. Štátna hranica predsa nie je korzo ! To si musí každý uvedomiť aj teraz ! NATO už robilo provokačné manévre okolo ˇhraníc ČSSR. To sa Sovietsky zväz mal na to všetko dívať len tak so založenými rukami ? Nemci mohli byť radi že Sovieti v 1945 neobsadili celé Nemecko, nielen Berlín ! To bola zase zlá Stalinova stratégia. Spolky, čertove volky ako sa povie. Čo sa nakoniec aj vypomstilo. V 1989 prišla do Prahy nakoniec Pražská zima ! A zrútili nám vyspelý socialistický systém. Už sme mohli byť na tej úrovni ako Čína ! Socializmus je životaschopný ľudský systém, čo dokazuje Peking.
Odporúčame