Aj ja sa chystám na Pride - u -u.......pravú ruku budem držať vystretú do výšky brady a v ľavej ruke ponesiem vtáka ohniváka. Afričan sa chystá tiež a vyhráža sa mi že on ponesie vo výške očí ešte väčšieho vtáka, že takého v EÚ nemáme. Že on ukáže Beňovej ako vyzerá africký vták ! Bolo by dobré to nafilmovať a dať do večerných správ....

