Takúto koninu kto vymyslel v redakcii..? Čo tam už cez sviatky seno žujete..alebo trávu ......?
Takúto koninu kto vymyslel v redakcii..? Čo tam už cez sviatky seno žujete..alebo trávu ......?
Súdružka farná, ved ty si už teraz skorumpovaná od mimovládok a od Michala Trubana....skorumpoval teba a ty ideš a konáš ako Zombie.
USAci majú banditizmus v krvi....prehrali v Sýrii s Rusmi, tak si hľadajú iného partnera do boja. Amerika bez vojny totiž nevie byť. A zmordovali už aj Trumpa, ktorý sa stal ich bábkou v rukách mocných. USA si koledujú že dostanú na rypááák....
A čo robí SISka...? Už dávno mala mať zmapovaných "sponzorov", a " lektorov" ktorý na Gymnáziu chodili mútiť hlavy v Dubnici. Kde boli tieto letné tábory a zimnú ssústredenia...? Podobné "aktivity" robil demeš pre Ukrajincov na Kryme. Takáto činnosť by mala byť pre SISku prioritou....protištátna činnosť sa vždy trestala, napr. v súčasnosti sa to ide diať v Turecku. každý takýto dostane svoju "mzdu".
Kontrarevolúciu financuje Michal Truban, "slovenský" podnikateľ, ktorý si robí kšefty s amrickými mimovládkami a naženú do ulíc dement deti, ktoré majú im otvoriť cestu ku slovenskému kapitálu ! Preto občania pozor. Zisťujte aj nadalej a zverejňujte mená týchto sponzorov !
Farnej "ponúkli" pomoc mimovládky Soroša....je to jasné ? Nech Farná predloží účet že koľko ten cirkus stál a kto dal na to peniaze ? Ak peniaze dala na to Farná, nech dokáže skadiaľ ich získala, či nejde o trestnú činnosť. Ak peniaze na toto dajú mimovládky, tak ide o trestnú KORUPCIU ! Cudzia protištátna činnosť mimovládok potom zasahuje do vnútorných záležitostí štátu a potom ide o protištátnu činnosť ! Toto by sa malo začať vyšetrovať a nenechať to tak !
V USA existuje zákon ,ktorý sa nazýva "Protiamerická činnosť ! " A za to sa ide sedieť do basy. Najväčšia korupcia je v USA a prostredníctvom kapitalizmu sa to dostalo aj k nám ! Čiže žiadne novoty súdružka farná !
Nech sa Farná prizná, že kto im robil "školenie".....? Demešovi chlapci ? A s akým zámerom ? Cieľ chlapci majú jasný....zobrať kormidlo v štáte do rúk ako na Ukrajine. Normálny človek tam na to námestie nepôjde.
Médiá má židomafia a tak samozrejme, čo sa im vymkýna z ruky , nie je demokratickééé....Bolo by žiadúce založiť svetový systém médií ktoré by boli skutočne objektívne a neboli by v rukách "50 odtieňov sivej" ktorá si urzupuje svetovú moc. V Madarsku má Orbán svoje provládne noviny...to nie ako my na SK, že sme sústavne otravovaní manipulovanými správami, ktoré slúžia jednostrannej židomafii, ktorá si udržuje moč nad svetom.
Všimnite si ako médiá zatĺkajú info, že čo zajtra má byť. Majdan, je už pripravený. Režisér Demeš - Vodca bude Kramár a nejaké 18 ročné teliatko z Dubnice, ktorá vyzerá ako schlezingerová....vypestovali ju v demešovej "Večernej škole práce". Zajtra bude skladať účty z premiéry. Autá si odparkujet inam....začne bratislavský Cirkus.
Ej, ale vidieť komu slúžia médiá...kto im nevonia tak ho utopia aj v lyžičke vody. Slovensku Erdogan vôbec nevadí....neviem prečo sa s tým Herald Pravda zaoberááá...
Tureckí ľud, si zvolil demokraticky takúto cestu a herald Pravda si bude musieť zvykať aj ostatní lokaji.
Takže dnes folklór.....ani stopy po tom že na zajtra je v BA pripravený Majdan....všetko v réžii demescha. Bude aj študent na zemi...cirkus ako hrom....Matovič bude so študentmi útočiť na Bonaparte....budú ho chcieť vypáliť. Všetko je pripravenééé..ale médiá ani neceknú. Kramár si už vyberá Jarné sako....Budú chcieť chytiť živých Róbertov....
Študentom sa bude podávať čaj na drogách aby vydržali....všetky správy sa budú podávať do ambasády a stadiaľ do sveta..tešmte sa.
Taááák a teraz si to vybaví s tureckými demešovcami.....
Ešte väčšia hanba bola ked amíkom v 1986 zhorela kozmická loď Chalenger aj so 7 kozmonautami na palube a to hneď po štarte....
Nikde nevidím, aby Pápež bol odsúdil 59 amerických rakiet vystrelených len tak z dlhej chvíle na Sýriu....Tak ako je to vlastne s tebou Papá...? Tak komu vlastne slúžiš ? Spýtaj sa vlastného svedomia !
Z Estónska do Petrohradu majú amíci len 200 km......idú v šľapajach Hitlera. Predstavte si tú hystériu, keby to bolo opačne. Aby Rusi mali túto vzdialenosť do Fasšingtonu ! Tak kto je vrah a zabijak...?
Americké lode sa priblížili ku Korey......americké lode z krajiny zabijakov a vrahov.....koľko miliónov už ľudí po svete povraždili....2. svetová vojna - Drážďany, Hirošima, Nagasaki a ťaká sa s nimi dlhá šnúra po svete doteraz. A pápež nezdvihol ruku aby ich označil za agresora a za vrahov. Takže ak mlčí - tak ťahá s nimi ......dáva im voľnú ruku na vraždenie ďalej.
Pápež už musí poslúchať Rotschilda a spol.....žiadne svoje myslenie ale ideologia židoamíkov. Tak ako potom máš šíriť lásku ujo pápež, ked vidíš ako americké vojsko sústreďuje na Kórejský hod a chcú sa napiť z ich kórejskej krvi. Robíš sa že nič nevidíš a zahmlievaš teraz o nejakých prišelcoch do Alemánie. Ale však tam ich pozývali a vítali. Takže to je OK. Ale nie je OK Kórea, kde amíci idú rozpútať zemské peklo. Prečo ich preventívne neodsúdiš a nepripomenieš im 5. Božie prikázanie "Nezabiješ" ! Nespravíš to lebo ťa už židoamíci spútali. Takže už spoluslúžiš Diablovi. Ale takto sa nedá slúžiť. Stratíš veniec Víťazstva, lebo svoj beh si nedobehol do konca !
...zhodli sa na tom predstavitelia USA a Korey.....to je veľmi dobre, ked ste sa zhodli. Amerika sa málo s kým zhodne.
Pápež vo svojej kázni neodsúdil amerických agresorov, že sa chystajú mordovať kórejský ľud ? Pápež, zobuď sa ! USA sa chystajú liať krv po zemi v Kórei a ty tliachaš o nejakých migrantoch ktorí zneužívajú sociálny nemecký systém. Žerú nemecký chlieb ktorý si v potu tvári nevyrobili ! A ani robiť nechcú ! Aj to je hriech, keď človek nechce pracovať !
Odporúčame