Trump, ponúka lepšiu obchodnú zmluvu....ak vyrieši Kóreu. Tak páni, toto je úplatkárstvo, ktoré je trestné podľa zákona aj v USA ! Či len na Slovensku..?
Trump, ponúka lepšiu obchodnú zmluvu....ak vyrieši Kóreu. Tak páni, toto je úplatkárstvo, ktoré je trestné podľa zákona aj v USA ! Či len na Slovensku..?
Práve mi zišiel na rozum Zák 264/1999 o Vydávaní zhody na výrobky. Aj táto hra je výrobok. To znamená že na hru majú mať Certifikát, Návod na použitie a Bezpečnostné pokyny. Ak toto pýtame od OOPP, tak prečo nepýtame toto aj od výrobcov hračiek, či hier ? Kde je preventívna kontrola štátnych orgánov ako je Inšpektorát práce a pod. ?
Zomierajú mladí ľudia nám pred očami, my sa dívame, nevieme si rady a štát toto nezvláda ? kde sme sa to v špinavom kapitalizme dostali ?
A v čom je sporná táto novela ? Noční Herald Pravda zavádza a okydáva ako vždy ! Ten Fico má teda pravdu ! Za to že zakazuje univerzite pôsobiť bez akreditácie ! Na Slovensko je zákon, kde by takáto podvodnícka škola tiež neuspela. Súdruhovia v redakcii Pravda Herald, zobuďte sa ! Budííííček !
Správa zaradená do kýbľa WC......Rusko vyhralo v Sýrii a tak si nepotrebujú "vyľepšovať" takto svoju stratégiu. Práve že USA sa aj stebla chytajú aby sa ešte nejako znovu rozpútal konflikt. Takže túto správu môžme kľudne spláchnuť a zabudnúť na ňu......čo ešte iné im zostáva ako kydať na víťaznú mocnosť ?
Nahlasujem špionov na SK:
Kiška, Bútora, Šebejovič, Babicová, Bauerrová, Benyowá, Buday janči, Brajner Peter, Demešovič, Dýrer, Dosztál, Čurinda z Osady, Fábriowá, Gaál Fedor, Gettyng, Hric, Hlinisko, Hrýb-Satan, Chmeľ - reinkarnovaný Aponyi, Kaszscák Michal, Knyazsko - ostreľovač, Kramaár - švagor mu je Eichler, Cukura - herec, Kušý Miro, Lašica Miňo, Lešná Ljuba, Markovics, Miklos - ekonomický zločinec, Karafiátowá zaida, Schebey a ďalší vo fúriku...
Fico, vydaj zákon !
Toto by Fico mal zaviesť aj na Slovensku ! Po kontrarevolúcii bolo prvé že sa zrušil § na protištátnu činnosť ! To potreboval Soroš pre svoje kone ! USA sa vak bránia. Ono majú § na protiamerickú činnosť ! Takže vidíte páni, kto je USA ! Ničia celý svet ale seba strážia ako oko v hlave. Svet by mal striasť zo seba okovy otroka !
ĽUdia SK práve očakávajú a majú právo na zmenu. Už dosť bolo opozičných médií proti vláde, proti tomuto ľudu. Je čas na zmenu ! Aj ked sa to Sorošovej bande ako vidíme neľúbi !
Herald Pravda, nezavádzajte ľudí ...! To nie Danko chce mať, ale ľudia tohto Slovenského štátu č.2 !
A Danko reprezentuje ich moc, ktorú mu dali vo voľbách aby tu spravil poriadok !
Ale na druhej strane Maďari masovo žiadali zatvoriť Univerzitu. Práve túto požiadavku dali demokraticky do rúk Parlamentu aby takýto problém národa vyriešil. Riešia to demokraticky v parlamente a nie na ulici ako Sorošovci...kde sme ?
Sorošovci nahuckali svojich ľudí za 5 € na hod.......ale ide predovšetkým o to, že zákony musí dodržiavať aj súdruh Soroš. Zákony platia pre každého. Ani v USA si každý nerobí čo chce. A zvlášť ked ide o podvratnú politickú činnosť, chobotnice Rotšilda !
Vláda toto už mala spraviť dávno a nie nechať všetky médiá v rukách opozície ! Zaviesť aj vládny internetový denník...Lebo z tohto čo máme teraz, tak z toho národ duševne chorľavie.
Slovensko, vyzýva USA aby dodržiavalo chartu OSN a odtiahlo všetky svoje vojská zo sveta, a aby prestalo s nacistickým fašizmom ! Vráťte domov svoje rozlezené fašstické vojská domov a živte sa poctivou prácou !
ˇAno, treba na SK zaviesť poriadok aj v médiách. Treba štárne rádio a štátnu TV.....už dávno mala vláda zaviesť svoje internetové noviny ! Veď súčasný hnoj sa už nedá čítať bez ujmy na duševnom zdraví ! Len spomeniem taký "slovenský" Herald Pravda ....
No teda zločincov z USA by bolo treba postaviť pred Medzinárodný súd do Moskvy.....ˇUtočiť so zbraňami na cudzí štát, ktorému nevyhlásili vojnu - je medzinárodný ZLOČIN ! Títo gauneri si to ale neuvedomujú, lebo to majú v krvi odjakživa. Ja verím, že im už raz niekto napraví rypák ! Ale bude to bolestivé pre svet, ktorý tú trpkú chvíľu bude musieť vytrpieť. Dovtedy pokoj ako na zemi nevidím...
Slovensko sa k tomuto nevyjadrilo.....Fico, ukáž farbu ! (Lebo ťa máme , že si dvojaký..ako zo dvoch dvorov pes).
Svet by si vydýchol, keby sa američania pakovali zo sveta domov. Klesol by terorizmus o 80 % dole...Všetko čo svet prežíva je ich "zásluhou".....vyháňajú ľudí z domovov.
Súdruh Fico, ste na ťahu .....!
Štátna duma Ruskej federácie sa obrátila na parlamenty všetkých krajín sveta, na Medziparlamentnú úniu, Parlamentné zhromaždenie Rady Európy, na OBSE s výzvou odsúdiť USA za letecké útoky v sýrskej provincii Homs.
USA zariadili a rozšírili peklo po celej zemi......
3 mesiace sa zdalo že Trump je normálny človek ktorý vie logicky uvažovať....v štvrtom mesiaci mu už skočil štartér, potom čo mu CIA dala infúzie, ktorými ho zaradili do línie gangstrov. Tento americký chlapík, začal vabank. Bez ohľadu na to že môže naštartovať svetový cirkus, ktorý sa už nebude dať zastaviť. Lebo takých hasičov na zemi už nebude. On stále neverí tomu , že sú pripravené také zbrane, ktoré dokážu polovicu amerického kontinentu poslať na slané dno. Jastrabov už dávno omrzel život, to je ich chlebík. Ale Trumpovi sa veľmi čudujem..polovica sveta ho mala za normálnejšieho človeka. Môže to byť posledný podivín ktorý zdemontuje svet...
Páni z Herald Pravda...nás vôbec nezaujíma fínsky premiér. Nás nezaujíma ani to ,či Ander pôjde domov peši. On dostal služobný byt v BA. Ak ho odmietol, to je jeho problém. A toto čo tu nypisujete mi pripadá ako masírovanie verejnej mienky s cieľom aby mu Kaliňák vrátil hračku na ktorú si zvykol. Nehrajte tu divadlo, že dostal defekt a že preto on bude cestovať autom. Vy ako médium veľmi lipnete na ňom a chcete mu masírovaním ľudí, pripraviť zas nejakú vymoženosť. Po Gašparovičovi ste štekli len vtedy ked bral do ruky flintu. Prestaňte teda s ohlupovaním ľudí, že Ander má nejaký osobný problém. Tatéto problémy má každý občan a nikto s tým neobťažuje redakciu. Prestaňte prosím !
Odporúčame