Trump hrozí Asadovi. Karty stále neodkryl
V januári sa zdalo že do Bieleho domu prišiel konečne normálny Biely muž ! Svet skladal nádeje, že aj pre Europu zakvitnú nové časy. Čakali sme že sa stretne s Putinom a skončí vojna na Ukrajine. Čakali sme 3 mesiace a nakoniec vidieť že zbytočne. Rotšildova chobotnica, mu začala hádzať polená pod nohy, odvolávať ministrov, hatiť normálny rozhovor z Rusmi....Dnes v noci sa zachovali ako typickí americké gangstri. Svet postavili svojim nezodpovedným chovaním na pokraj vojny. Kto im už má veriť...? Kto má s nimi rokovať...? Ked zničia vždy každú dohodu. Štát ktorý je v ovládaní Satana na tomto svete. Ktorému život človek nehovorí nič....je zaslepený len vidinou zlata, moci a peňazí...a skrze tohto je odhodlaný vyničiť aj 90 % ľudstva na zemi.