kolujú správy, že 18.4.2017 má byť v BA majdan....že majú prísť aj nejakí zahraniční ostreľovači. Neviem čo je na tom pravdy. Ale aj Maroš Kramár sa nechtiac preriekol že teraz na jar sa chystá revolúcia ! Tak neviem skadiaľ to berie. A potom zahováral že už má jarné sako...že údajne zmanipulovali nejakých študentov, ktorých vyženú na pľac. Kaliňák hádam má správy, tak sa môže pripraviť....


