V amnestiách sa koalícia a opozícia zakopávajú
Opozícia na čele so súdruhom Budajom upútava na seba, lebo nemajú do čoho pichnúť ! Nemajú odborníkov na vedenie štátu ! A takto vyťahujú 20 ročné zdochliny, ktoré nikoho nezaujímajú a ľuďom nepomôžu. Skrátka je to o ničom. Ale jeden cieľ to predsa má - brzdiť vládu v súčasnej práci, áno aby nemohli robiť a uberajú im silu a pozornosť a čas. Týchto škodcov národa by bolo treba pochytať a izolovať do hôr Číny, pokiaľ by neprišli k rozumu. Veď takto sa nedá robiť ! Komunisti sa zišli v parlamente 2x do roka a stačilo to. A títo tam kuvikajú vo dne v noci a je to k ničomu. Aký úžitok bude aj z tohto ? Jeden už skočil pod vlak a ten druhý z Trnavy je teraz na rade.