Súdruh redaktor - Koncentračné tábory odlobodili sovietske vojská - Majdanek, Osvienčim, Sachsenhausen, Chelmno, ......aby ste písali komplet. Tak teda zopakujme si..do tábora prichádzali podvratné živly : komunisti, demokrati, Svedkovia jehova, Cigáni, homoši, židia a ďalší. Neviem čo myslí redaktor pod slovom ďalší....Vtedy však ešte nebolo Romovia ale len Cigáni ! Ale nenapísal že sú aj buzeranti, ktorí buzerujú zvlášť po železničných staniciach. Počet je obsiahlejší a patrí do neho aj odnož SDKU s fúzačom a sz. Miklósom. Ťažko sa to takto popisuje ale je to hromada odpadu ktorá sa občas zbiera aby sa nepremnožila. Niekedy sa nazývajú aj menšinou....(vid správu Ondruš ).


