Za takéto osočovanie prezidenta, by mal veľvyslanec ísť na galeje....veslovať na 2 roky nepodmienečne ! To si bude už hocikto zobák o prezidenta otierať,..? Či vytierať...?
Za takéto osočovanie prezidenta, by mal veľvyslanec ísť na galeje....veslovať na 2 roky nepodmienečne ! To si bude už hocikto zobák o prezidenta otierať,..? Či vytierať...?
To swinstwo wo swete je wýsledok špinavej zahraničnej politiky USA....ich treba zobrať na zodpovednosť. Už dosť majú toho na rováši za 250 rokov.
Linka 158 nakoniec zistila že originálny kontrolór bol Ander z Popradu, ktorý pred chvíľou vystúpil z lietadla...
Zlatý kapitalizmus.....ľudia už nevedia čo od dobroty.
Ander odviezol zo Slovenska do Kene v lietadle 8 neznámych osôb bez evidencie a naspäť údajne vezie 6 neznámych osôb bez evidencie z Kene. Teda letka ministerstva sa využíva pre nám neznáme ciele....Otázka znie : Komu slúži Ander ?
Ty vole....Flyn už padol ! Teraz budú postupne likvidovať aj Trumpa pomocou médií a tajných služieb ( podobnou odnožou ako je u nás nové ŠTB...).....
"Nezávislé sociologické stredisko" má veľmi veľa času a berie peniaze.....s takými vecami sa zaoberať. Niektorí ľudia nemajú čo do huby, odpíjajú ich od elektriky, plynu, vody.....Taký "nezávislý" výskum to vôbec netrápi !
Odkážte im , že môžu všetko podmínovať aj CIA...čo už s nimi si nikto rady nevie ?
Pionierka Buchlákowie sa vraj zotavuje na Prednej Hore....skúša si vyplniť voľný čas.
Na Kryme by bola bývala pekná americká základňa. Kópia tej z Kosova....
Matyšák písal nedávno že vojenskú základňu na Kryme, Amerike vyfúkli Rusi. Aj také veci sa stávajú v živote....raz je jeden hore raz druhý.
Toto bude Matyšákova robota....len zabudol povedať že originál pesničky pochádza od US vojakov....
Slovenský aktivista Ander vyhlásil že V4 bude užšie spolupracovať, lebo sa bojí USA a NATO....toto je najnovšia správa !
EU je založená na stálom strachu, zo zadlžovania z oye x báwania jeden druhého, zo zákonov ktoré nám škodia ( zákaz obchodovanie s Ruskom), ľutujeme, že sme vstúpili medzi zbojníkov....Vtedy nám maľovali Veľkonočné vajcia a dnes nám núkajú žobrákov z Orientu do kuchyne.
Mňa sa spytuje Pravda, čo Južania spustia krízu...? Ja neviem. Ale vidieť v akej bande sa nachádzame. Nikto nič nekontroluje, každý so robí čo chce a potom že Európa dostáva šach. Ľutujeme, že sme medzi lotrov vstúpili....
USA nie sú polarizované ani politicky rozdelené....to len svoloč čo prehrala voľby sa nechce demokraticky podriadiť.
V USA treba nastoliť tvrdú ruku poriadku aby sa dodržiavali zákony. A svoloči, treba z rúk zobrať médiá ktoré zneužívajú a vytĺkajú vo svoj politický kapitál !
Súčasný bezpečnostný systém nie je dobrý pre Rusko. Kadejaká žobrač sveta im kope do plota o čúra naň....treba spraviť nové rozdelenie Európy tak aby sa zvýšila bezpečnosť Ruska. To znamená celú východnú Európu znova zadeliť do sféru Moskvy. Rusi takto získajú spoľahlivé bezpečnostné pásmo. O tomto by mal Putin rokovať s Trumpom !
Ja už nechcem byť biely....všetky zákony nastavili proti bielemu. Začal opačný rasizmus !
Koniec bielych ľudí na SK.....bystričanom sa znepáčilo farba jeho saka, nie pleť ! Novinári neprekrúcajte realitu !
Odporúčame