Fedot Jurinov a čo je to ten "Násilný extrémizmus "....? Slniečkár vo Francúzsku vedome prevádza zabijakov a lotrov ilegálne cez hranice a on je vraj "aktivista"...a druhý čo si zdvihne pravú ruku do výšky očí aby si utrel oko, tak je extrémista....Nejako Vám to drbe v tých slniečkárskych škatuliach. Teším sa už ako trump zavedie v Europe národné štáty...potom to s vami zvládneme na sety.....


