Obranca "mladík" kričal, "dajte mi výplatu"....nešlo o teroristický čin. Mladík sa domáhal ľudských práv !
Obranca "mladík" kričal, "dajte mi výplatu"....nešlo o teroristický čin. Mladík sa domáhal ľudských práv !
Sýrsky Novinár vytiahol na Le penovú nôž....bodygar musel jemne zasiahnuť ....bodygar je "mladík"...má slabé nervy.
Židoamíci nás tlačia do bratovražednej vojny...ale to sa im nepodarí ! Stojíme pevne v jednom šíku, celá V4 a ubránime sa ! Nočník Pravda, stále vyrýva a chce podkopať bratské spojenectvo s Ruskou ríšou ! Ale neprejdete !
Redakcia Pravdy rozdúchava extrémizmus, robí si posmešky na Rusko, zúri že slovenská budapešť udržiava dobré vzťahy s Ruskom. Ak má dobré vzťahy Budapešť, tak dobrí vzťahy má aj Bratislava....veď sme nejaká štvorka, nie ..?
V novinách ani cek, že či Putin už odišiel zo slovenskej Budapešti alebo pokračuje v návšteve alebo ako...? Čo sú toto za sorošove plátky...?
Zrejme ten dejepis napísala nejaká sorošova cindra, lebo nejako podozrivo sú všetci ticho....keby to napísal spravný slovák, tak hned budú v médiách dáviť rôzni aktivisti a mimovládky. Treba ten dejepis prezrieť či zodpovedá duchu slovenskej doby, čo je tam Svätopluk s dvojitým krížom a či je správne pochopený Slovenský štát a jeho silný odkaz ktorého sa tak židoslováci aj teraz boja....
Ak ten dejepis napísali sorošove cundry, tak tú hodinu dejepisu treba okamžite zakázať, lebo narobí ešte viac zla. !
Bývalý slovenský poslanec FĎ zvažuje vzkriesiť v Tichom oceáne " Slovenský štát", lebo nie je spokojný s Anderom z Popradu, s politikou Lucie, uviedol to spravodajský server "Dr. J.T." Rád by tu kúpi veľké ostrovy a vybudoval by tu letoviská. Jeho manželka Anna-Mária povedala že tento projekt má veľkú podporu aj u súčasnej strany "Zelené tričká", ktorá nie je spokojná so súčasnou politikou. Chcú dokončiť vývoj a prosperitu Slovenského štátu, ktorý bol násilne prerušený vojnou. Dúfajú že sa im to podarí.
Ale o čom má tento suchár ešte s ukrožidom telefonovať....Mali by mu dať ten telefonát k náhrade !
Ander z Popradu dostal sračku..oznámila ČTK.
Ruský prezident priletel....ale že o koľkej to nočník Pravda nepíše. ČTK vydalo správu o 17h. Ani nepíšu kedy odletí....Píšu len tak ako sa im chce.
V závere Porošenko mne nemá za čo ´dakovať....a Kiska mu nemal čo volať. Toto sú Kiskovi kamaráti...?Vrana k vrane sadá a rovný rovného si hľadáááá. Ander ako hlboko si padol...
Zdôraznila nutbosť "slobody prejavu"....to znamená že lotrov aby nechali behať po slobode a pripravovať ďalšiu vzburu...Angela kroť sa... !
Treba držať člny na mori dovtedy , kým sa nepotopia...prípadne im k tomu rýchlo pomôcť.
A čože by sa tak stalo....? Keby sme patrili pod Moskvu...? Len lepšie istoty.
Odporúčame