Ani som nečítal tento článok....lebo ma napadlo, ako denne nočník Pravda okydáva minulý režim, že ako vysťahovali ľudí z Liptovskej Mary, minule zo Stariny....ako keby bol politický systém tomu vina. Neviem ako si títo kapitalisti predstavujú vývoj ľudstva bez pitnej vody, kanalizácie, elektriny. Veď už za Slovenského štátu vysťahovali Oravu, lebo sa išla stavať Oravská priehrada. Ak by sme sa obzerali po každom dome na samote, tak by sme to ďaleko nedotiahli.


