Ak uz maju dopadnut ako Lybia, alebo Irak, nemaju co stratit. Nech aj Jenki pociti, co je to vojna. Iran nepovedal, ze zautoci prvi.
Ak uz maju dopadnut ako Lybia, alebo Irak, nemaju co stratit. Nech aj Jenki pociti, co je to vojna. Iran nepovedal, ze zautoci prvi.
Mne na pocite bezpecia nepridava, ked jadrove zbrane vlastni Izrael. Btw, jadrove zbrane ma aj Pakistan a nic sa nedeje.
Vychutnajte si tie puče naživo :-) http://www.youtube.com/watch?v=r5Ak4n-kXuE
Putin bol demokraticky zvoleny. Na rozdiel od zapadom podporovaneho, kosovskeho vojnoveho zlocinca a obchodnika s organmi Thaciho.
Prezleceni potomkovia top bolsevikov a estebakov nadavaju ostatnym do sudruhov. To su paradoxy...
To su tie demokraticke piesne a zapadna kultura, ktoru chcu v Rusku propagovat. A tyran Putin im to chce zakazat.
V Juesej si nedovolia protestovat. Vsetko sleduje FBI, CIA, NSA a podobne organizacie. Ludia sa radsej aj rozpravaju posepky. Sleduju sa maily, tel. hovory, nad vsetkym bdie velky brat. V ramci tzv. Patriot act, hocikto moze byt oznaceny za teroristu a bez sudu vazneny, alebo muceny na Guantaname.
V Juesej si nedovolia protestovat. Vsetko sleduje FBI, CIA, NSA a podobne organizacie. Ludia sa radsej aj rozpravaju posepky. Sleduju sa maily, tel. hovory, nad vsetkym bdie velky brat. V ramci tzv. Patriot act, hocikto moze byt oznaceny za teroristu a bez sudu vazneny, alebo muceny na Guantaname.
V Juesej si nedovolia protestovat. Vsetko sleduje FBI, CIA, NSA a podobne organizacie. Ludia sa radsej aj rozpravaju posepky. Sleduju sa maily, tel. hovory, nad vsetkym bdie velky brat. V ramci tzv. Patriot act, hocikto moze byt oznaceny za teroristu a bez sudu vazneny, alebo muceny na Guantaname.
V Juesej si nedovolia protestovat. Vsetko sleduje FBI, CIA, NSA a podobne organizacie. Ludia sa radsej aj rozpravaju posepky. Sleduju sa maily, tel. hovory, nad vsetkym bdie velky brat. V ramci tzv. Patriot act, hocikto moze byt oznaceny za teroristu a bez sudu vazneny, alebo muceny na Guantaname.
Potrebujes vyspelu generaciu americkych jastrabov a hebrejskych bankarov ? Na to sa spoliehas, ze vymru ludia ktori to zazili a vedia veci porovnat ? Mladych poplasakov mozno lahsie opijete dristami o "slobode a demokracii". Ale ani ti vsetci nie su slepi.
Platite za vklady, vybery, prevody, karty, vedenie uctu...? A to s kym bankujete ? Ked ste blbci tak platte. Preco neskusite mBank al. Zuno ?
Pravicovy kandidat NIKDY nebude mat podporu sirokej verejnosti na Slovensku. Nazory samozvanych odbornikov nikoho nezaujimaju.
Ta vsivava banda s tym pocita. Co myslis, preco nalieva tolko penazi do armady a policie ? A slubuju im vsemozne vyhody ? Uz teraz je tu policajny stat.
Koli comu chodili do prace, ked nedostavali vyplatu ? Po prvej nevyplatenej mzde mali ukradnut co sa da a viac neprist do prace.
Tak netliap ako Fico, ale nam to ty chrobak Truhlik vysvetli. Aj to je umenie modrej luzy. Tliapat a nic nepovedat.
Treba zalozit jednu statnu e-banku ktora bude bez poplatkov. Pripadne sa vratit k vyplatam miezd v hotovosti. Trhove banky nech si trhnu nohou.
Az ta nejaky lump okradne, alebo bude chciet podrezat, v prvom rade sa nesmies branit. Hned by si bol popotahovany. Policia je na ochranu ciganov, sikanovanie vodicov a spolu s armadou na ochranu politikov. Pred nespokojnymi obcanmi. Z vysetrovania vrazd a zlodejin im nic nekapne. Darmo z toho maju papierovacky. Najvacsia ryza sa robi na cestach.
Šialení strelci sa k súdu dostanú málokedy, väčšinou sa zabijú. A tych co sa nezabiju chytime, potom pustime, potom zas chytime, pustime....
Odporúčame