Veriaci - ruskí generáli povedali, že budú DEMILITATRIZOVAŤ a DENACIFIKOVAŤ - NIE dobýjať! Zrejme máš výpadky vo veži...
Veriaci - ruskí generáli povedali, že budú DEMILITATRIZOVAŤ a DENACIFIKOVAŤ - NIE dobýjať! Zrejme máš výpadky vo veži...
Samotná U-krajina je územie, nie národ, dementele - to ty sa pouč! Ukrajiny sú aj na Ďalekom východe - sú to všetky hranice bývalého Ruského impéria!
Dementi nevedia, že Jaceňuk by bol zrušil zmluvu o základni v Sevastopole! Hoci toto mesto NIKDY NEBOLO UKRAJINSKÉ! Malo zvláštny status!
To bolo PO VONNE! Terazky je to ináč!
KTORÉ KRAJINY sú v EU a nie sú v NATO???? No - poďme!
To sa nedá vygúgliť, lebo to človek musí poznať názvy, súvislosti a následnosti! Len si potvrdil, že nemáš ani dunstu!
Dementi nevedia ani to, že kozáci boli Rusi!
Chytrolín. tak preto bojujú o Mariupoľ, že chcú len Dónbas??? Preto zlikvidovali hrádzu kanálu na Krym? No áno, to je Donbas - ale zároveň jadro Novoruska!
Keď krajina tlačí peniaze, ktorými sa kupuje ropa (už nie dlho) ,tak sa nemôže 6x prepadnúť! Inflácia sa roztápa vo svete! Vieš houby s octom!
Ty si nielen hlúpy, ale aj chrapúň na pohľadanie, Prichytila som ťa a tak peníš! Úbohé.
Blábláblá - ty určite nemáš! Vieš čo je F€d, dementele? Bretton-woodska dohoda? Washingtonský konsenzus? Jamajská dohoda? Naštuduj si to a svoje dohady si strč do konca tráviacej rúry!
Ukrajinské správy sú jedny z najpravdivejších Chá! A čo tí 15 padlí - už si prevzali tituly heroja? Ako sa len podelia, keď ich bolo zajatých 82???
Od domu k domu??? Ty si sklerotik? Cieľom bolo zničenie vojenských cieľov! Prečítaj si, koľko ich zničili a koľko ostalo! Či ty nečítaš, ty len klepoceš nezmysly?
KTORÉ mnohé? Śvajčiarsko - bankové centrum sveta? Rakúsko - po dohode so Sovietmi, že odídu, ak ostane neutrálne??? Čo bolo, bolo , terazky som majorom!
Kto je tu hlúpy, necháme na ostatných.
Nemôžeš naňho tak sofistikovane...
Bláláblá, keď nastane kríza, padnú aj podniky a SW bude minimum!
Banderovci sa po Chruščovovej amnestii vrátili z Kanady! A babky pekne vychovali vnúčikov svojimi rozprávkami, pravda?!
Dementele, ty si ešte stále nepochopil, že NAJPRV musia krajiny vstúpiť do Na _To, až potom do EU??? Lebo by sa mohli mykať! A EU veru nebude dotovať Ukruinu - podpísala sa asociačná zmluva, aby uvoľnila trhy a vzorní Európania mohli zarábať!!! (Len my nie...) Radosť vládnuť takému národu!
Zase gebuziny...Rusi predsa nechcú bombardovať mestá to by ich potom museli stavať!
Odporúčame