+++!
Si blázon! Veriaci blázni sú najhorší!
Ty si ďalší z tých mozgových mozoľovcov, čo nepoznajú súvislosti! No veď to sa Jeľcin tak šikovne dohodol, že Rusko bude dodávať suroviny a všetko ostatné si kúpi! A zničil všetky podniky alebo ich predali za kopejky ehm, Nerusom! Podobne banky odovzdal pod správu MMF, WTO, WB atď. ,obchodné siete detto a kolchozy zdevastoval takmer na nulu!
To sa usiluje Putin zmeniť - najprv postavil armádu, zbrane 3. a 4.generácie, aby snahy nevyšli navnivoč, potom poľnohospodárstvo a teraz sa začína Industrializácia II., začína sa veľkými celkami - obrovskou fabrikou na oddeľovanie plynov pri Murmansku, stavby prístavov, ciest, železníc - druhou po severnej trase, obsadzovanie Arktídy - iba Rusko tam má osadu, zásobovanú z prvej .elektrárne na mori...už dávno vyrábajú aj spotrebný tovar - chladničky, mikrovlnky... postupne prechádzajú aj na výrobu čipov, najprv jednoduchších...btw, svoje PC aj mobily majú, len nemajú taký široký trh...
"Podieľa- nepodieľa" - spisovne zúčastnňuje sa - to je jedno, hlavne, ich tam musia najprv ruské lode vyniesť!
V okupovaných krajinách, t.j. všetkých - premávali vlaky!
Ale V je tiež ruské...No vieme, ako k takému "zničenému" tanku dochádza! Ak sa niečo pokazí, ruskí vojaci ho nechávajú odstavený. Potom prichádzajú ukrajinskí hrdinova a vypália do tanku salvu podľa toho, čo majú v rukách...
Ako to? Veď už sa tie rakety dávno minuli...???
Následkom takého "mierneho rastu" Schulz zaspätkoval a vyhlásil, že o nákupe plynu za ruble budú rozhodovať súkromné spoločnosti samy!!! Ako keby boli aj štátne!
Tvoja reč zodpovedá tak 50. rokom - žiadne argumenty, len vulgárne slová!
(Keď sa pokakávaš, neobviňuj z toho druhých! Seď doma, aby sa ti nestal doslova prie..kak!)
Stratený priestor! Tohto panáka nepočúvali ani v Na _ To , keď bol na čele...
Dementele, Rusi majú po Poliakoch najvoac slovanských génov R1A! (Aj to len preto, lebo Poliaci vyhnali alebo zlikvidovali menšiny...) RUSI NEMAJÚ MONGOLSKÉ GÉNY - podľa výskumov genetiky, iba na úrovni štatistickej chyby!!! A keby aj mali - tak čo, rasista? Mongoli statočne pomáhali v 2SV. bojovali proti Japoncom! A teraz sa celkom slušne rozvíjajú - ba budú ešte rýchlejšie - Gazprom tam naťahá plyn - lebo usáci mali nejaké "mierové zámery" c Mongolsku (asi proti Číne aj RF!)
Lenže...Európa celé stáročia bojovala medzi sebou .. o tróny... o zem...o poddaných... o suroviny... alebo len tak po "urážke," po atentáte...Priveľmi malé územie pre 600 000 ľudí!
Stačí vedieť toto:
Dr. Dimitar Bechev is a senior fellow with the Atlantic Council in Washington, D.C.
Ruskí vojaci sú aj Donbasania! Celý východ Ukrajiny je ruský! A predtým bola aj západ - kým ich Vatikán, Poľsko-litovská únia, R-U, Nemecko "neprevychovali!" Ešte furt nevieš??? Ukruina je omyl histórie - a je hanba , že sa EU i USA tvária, že nevedia!
Kto začal bombardovať Donbas, neprebudený???
Už sme si zvykli, že hlupáci obviňujú múdrejších z hlúposti!
Nie je náhodou táto fotografia trestná?
Odporúčame