Bláláblá, keď nastane kríza, padnú aj podniky a SW bude minimum!
Bláláblá, keď nastane kríza, padnú aj podniky a SW bude minimum!
Banderovci sa po Chruščovovej amnestii vrátili z Kanady! A babky pekne vychovali vnúčikov svojimi rozprávkami, pravda?!
Dementele, ty si ešte stále nepochopil, že NAJPRV musia krajiny vstúpiť do Na _To, až potom do EU??? Lebo by sa mohli mykať! A EU veru nebude dotovať Ukruinu - podpísala sa asociačná zmluva, aby uvoľnila trhy a vzorní Európania mohli zarábať!!! (Len my nie...) Radosť vládnuť takému národu!
Zase gebuziny...Rusi predsa nechcú bombardovať mestá to by ich potom museli stavať!
Mrkva, trochu študuj, to Há Dé Pé je založené na službách - ak nastane bieda, nikto nebude využívať služby, navarí a vyperie si sám!
A ešte netušíš ani, že je založené aj na DLHOCH!
Somarina! Ruské vojská sa spojili s kadyrovcami pri Mariupole, Kyjev nebol v pláne, ani stred, teraz vyčistia mesto a potom už to nebude platiť!
Určite to neostane po starom - lebo nacizmus neuznáva civilizovaný svet - teda aspoň sa tak tvári (To U$A využili nacistov, aby vydráždili medveďa! NO ten sa nedal - najprv sa pripravil).
O čo sa stavíte, že Putin sa s komediantom nikdy nestretne?! Bol by blázon - tamten nemôže nič zaručiť!
Podpísali sa aj Británia a tuším Nemecko zároveň sa Ukrajina zaviazala, že bude pestovať priateľské vzťahy s Ruskom - ako sme práve videli! NIKTO to memorandum nedal ratifikovať! Zaujímavé, že väčšina si pamätá len jednu podmienku...
Do leta bude tiecť, na začiatku zásahu sa plnili zásobníky....
...independent ... znamená v Rusku protištátne a dokonca aj protiruské! Preto aj dali tomu Muratovovi nobelovku . ako všetkým zradcom Ruska! Preto ho zatiaľ ani nezatkli! Blééé!
Tak nemal vyvolávať nenávisť voči "bratom" a už vôbec nie ich ostreľovať! Ak tou "zmluvou" myslíš memorandum, tak nie je záväzné a ani žiadna strana ho nedala ratifikovať! Celkom si sa znemožnil.
Generál je zodpovedný, jeho budú volať yvsvetľovať - tak je lepšie, keď je na mieste!* Okrem toho sú tam generálplukovníci, generálmajori a menšie šarže, skrátene "generáli!"
Netáraj! Akým právom východné Slovensko??? Bude to ťažké,lebo Maďari z juhu už majú pasy a neboli by proti - ale žije tam veľa Rusínov, ktorí k Maďarsku - v žiadnom prípade! Tí tiahnu k bývalej ČSR! Ich zástupkyňa chodila do Prahy, stretávala sa so Zemanom...
Patriot neobránil ani saudské rafinérie , Saudi prechádzajú na juany a objednávajú S400!
Svet sa mení, finančný systém sa mení, len zbino zo svojej komory furt tliacha jedno a to isté!
Demente, popieraš sám seba! Ak sú "kremľoboti," tak nie sú WhiteHouseBoti!
Nič si z toho nerob, že nechápeš, takých je vás tu viac. To prejde...
KTORÍ zvýšia ťažbu, dementele? Tí, čo ju teraz znižujú? A kto to bude dopravovať - postavia tankery za týždeň? Aj terminály??? Tíško seď a šúchaj nožičkami - nič nevieš!
A doteraz sto rokov ako Rusi a Azari dobývali plyn??? tak technológiu už majú, stačí okopírovať! treba na to ísť po čínsky! Prečo by sa Rusi museli správať podľa zmlúv a zákonov, keď druhá strana ich chrapúnsky porušuje?
Odporúčame