Majú štvrtinu územia pod kontrolou! Ovládaš počty? Cca 150 tisíc vojakov a na druhej strane cca 300 tisíc plus 35 mil. obyvateľov! A veľké územie - 600 500 km2!!! Za koľko by si si trúfal?
Majú štvrtinu územia pod kontrolou! Ovládaš počty? Cca 150 tisíc vojakov a na druhej strane cca 300 tisíc plus 35 mil. obyvateľov! A veľké územie - 600 500 km2!!! Za koľko by si si trúfal?
Ale čo? Tak právo Ruska, ktoré zaplatilo 27 miliónmi životov, má byť rovné právu Nemecka (a spol - aj Európy!), ktoré im tie životy zničilo? (Nebolo žiadnej krajiny v Európe, ktorá by v ZSSR nemala svoje jednotky!!! Doteraz o tom Rusi nehovorili!)
Nechápem, prečo by som mala otvárať iné odkazy jedného hlúpeho odkazu! Sledujem situáciu už od Sýrie - t. j. desať rokov!
Na 25. min. je dohadovanie sa banditov z Ajdaru či Azova, že ak sa obyvatelia pokúsia evakuovať, treba im strieľať do nohy alebo kde príde!!!
Kto z novinárov je taký odvážny, aby o tom aspoň cekol???
A KTO bude posudzovať "odkiaľ pokiaľ?! Nebodaj ty! Čo napísal David C., lživé??? Nevypotiš ani slabiku???
Likvidácia (asi Kalibrami) U$A základne v Očakove pri Odese - do vrakov a rozvalín - 47 min.:
https://www.youtube.com/watch?v=4S_Za3_5Ilk
(Ale stavbu základne platili BRITI! Preto taký enormný interes, preto vymýšľanie "otráv" a vyhrážky Trusovej. Konečne mohli mať Rusko v hrsti! A tu - ZERO.)
Mala to byť operácia v troch etapách: delostrelecké ostreľovanie (320 diel), kobercový letecký útok(100 ks) a napokon pešia armáda - dobíjanie...
A plánoval sa útok aj na KRYM!!!
Uvedomujete si - ODKIAĽ asi vzala ukroarmáda lietadlá, keď cich na Donbase skoro všetky zlikvidovali???
No ROZLOŽILI SA LIETADLÁ v bývalom postsoc-bloku - a DAROVALI SA Ukruine!!! To znamená - AJ MY! Takže sme účastníkom vojny!!! Preto sme museli kupovať F-16! A ešte budeme kupovať "patrioty," aby sme sa stali cieľom!!!
Toto nie je vojna o Donbas, ani o Krym, to je vojna na ovládnutie sveta!
Nie. Kúpime "Patrioty, " ktoré netriafali ani Sýrii (tak na 30%) a staneme sa TERČOM! Ľudia, kedy sa už vzbúrite???
Ukrajina - U KRAJA je hraničné územie bývalého Ruského impéria! Chmeľnickij im vrátil vlasť, ale oni ju zradili, tak ako svoj jazyk, kultúru, korene. Boli rozmaznávaní v RI, ZSSR, EU, necenili si to! A ešte chystali A-bombu a biologické zbrane! Nakazili sa Haličanmi, banderovcami, UPA a neonacistami! Odplata bude krutá!
To je ale somarina! Ak nemajú vodu, o čom pochybujem (sú tam aj studne), tak majú predsa mlieko!
Už to asi nebudú núkať, lebo nebudú mať urán! (Kanadsko-americkú firmu URAN ONE kúpil Rosatom! Nebolo pre USA ani CA výhodné ho vyrábať...)
"Diplomaticky" sa to snažili riešiť osem rokov. A presnejšie - tridsať!
Blablableble... Anglosasi už celé storočia robia všetko, aby zničili Rusko aj jeho predstaviteľov!
Občas aj Francúzi. No keď cár Alexander III. sa dozvedel, že hrajú nejakú inscenáciu znevažujúcu Katarínu II., tak odkázal do Paríža: Chcete stotisíc divákov v mundúroch? A hru stiahli z repertoára!
Koridory nefungujú, lebo ukro- nazi nedovolia ľuďom odchádzať, používajú ich ako živé štíty!
Preto ruskí vojaci stoja, nechcú zabíjať civilov. A múdrosráči hovoria (ako jeden na TA3 dnes), ako "Rusi" nezvládajú logistiku!
DBL. Rusko začne ropu predávať za ruble, potom sa budeš musieť ožrať!
Odporúčame