Ty o čom, trúba?
Ty o čom, trúba?
Hľadaj pod mojím menom youtube uvedené aj s minútami! A keď si lenivý, čuš!
" Ruskom platené weby" - to sú ktoré? Lebo tam sú všetky SÚKROMNÉ! Okrem RT!
A ty si myslíš, že by tie weby mohli citovať opačne? Lebo to by platili pokuty - nie ako anglosaské klamstvá!
Teba si Boh dávno nepozdravil!
A tuto zarytí rusofóbi ani teraz neuveria!!! Ale nie je to "výskum fnancovaný USA," lebo ukrajinskí biológovia ani vojaci NEMAJÚ PRÍSTUP do laboratórií, ani k výsledkom!
V Donecku sťahovali chorých a ranených z nemocnice aj rodiace ženy!!! do pivnice nemocnice a priľahlých domov! Do nehygienických pomerov! Aj tam niektorí pri prevoze zahynuli!
Aká výhovorka, demente? Majú spisy, z minsterstva zdravia, ktoré rozkázalo ZNIČIŤ všetky bio-laboratóriá na území Ukrajiny! A majú odpoveď viacerých laboratórií, koľko čoho zničili - a kedy - aj s podpismi! Čo - vy ste už naozaj totálne zadebnení?
Nie sú tam 20. roční, len profesionáli a tí, čo podpísali KONTRAKT!!!
Nepamätám sa, že by si bol taký citlivý pri 160 zabitých deťoch Donbasu!
Blábolíš zásadne od veci!
Keď napíšeš "chanát," slušní ľudia ťa nečítajú!
To je práve najväčší omyl! Ukrajina - U KRAJA je hraničné územie Ruského impéria! To Lenin odkrojil z RI všetky územia, následkom čoho sú teraz vojny, lebo prenaslediujú Rusov, ktorí tam žijú štyri storočia!
Kde by mali byť??? Na OKRAJI MESTA, ktoré chcú "chrániť!"Lebo UPROSTRED ho už nechránia! A vojaci bežne spávajú v autách alebo stanoch!
TO ISTÉ sa dialo aj v KAZACHSTANE! No tu zasiahol aj Tokajev, lebo oni majú zmluvu žiadnym spôsobom nedovoliť tretím stranám skontrolovať biolaboratóriá! A nielen tretím stranám - ani Kazachom, ktorí tam pracujú - ale len na nižších postoch toho labáku!!!
No veď ! Ani Rusi sa už nemohli pozerať na zabíjanie svojich rodákov na Donbase!
Krym bol odtrhnutý r. 1954, teraz sa vrátil do vlasti. O DNR, LNR už Ukri nemajú záujem, zbombardovali to tam do rozvalín! Pobrežie Čierneho mora, vrátane PODNESTERSKA, bude, samozrejme, ruské! Moldavania sa môžu ešte rozhodnúť.Vzhľadom na to, že už nemajú ani na plyn, by mali rýchlo!
Hach, Rusko nechce nič odtrhnúť! Ukruina bude pod správou Ruska! Len tak bude bezpečná!
Nejasné, ako všetky ukro-nahrávky!
Mižu, Rusi majú už TRETINU ÚZEMIA obsadenú tá mapa je stará, mestá len obkľučujú - ak ukrovojakom dôjde palivo a náboje, ujdú alebo sa vzdajú (okrem banderovcov a žoldnierov, tí nemajú štatút zajatca a podliehajú likvidácii)! Tanky nemôžu ísť do miest, lebo sú zraniteľné! Rusi nebudú riskovať svoje životy, ak sa to vyrieši časom!!! Poňal?
"Svet" nie je západ. Čína a India sa z toho smejú! Čína vraví o G7 - spolok dlžníkov!
Len Západ má záujem o ruské územie a suroviny! Čo je tu nezrozumiteľné???
Centrálna banka vydala zákaz na vývoz kapitálu!
Veru, ako ty!
Už Šalamúpn vedel, že treba vypočuť obe strany! Méédiá však počúvajú len jednu - to sú tí "investigatívci" a "odvážni hrdinovia!"
Odporúčame