DBL, Fico znížil dlh na 48%! Si sklerotik? A Zmatkovič ho zvýšil na 61%! 61% - ešte raz - 61 PERCENT! Dlhy sa nerátajú v sumách, ale v percentách HDP! Nie si ani taký sklerotik, ako zapretý! Zapretí mávajú zlý osud - často im niekto dá po papuli!
DBL, Fico znížil dlh na 48%! Si sklerotik? A Zmatkovič ho zvýšil na 61%! 61% - ešte raz - 61 PERCENT! Dlhy sa nerátajú v sumách, ale v percentách HDP! Nie si ani taký sklerotik, ako zapretý! Zapretí mávajú zlý osud - často im niekto dá po papuli!
Civilistom znemožňujú odchod nazi batalióny a "teroborna!" Hin máš nahrávku!
Aké "suroviny" má Ukrajina, dementele? Uhlie, železnú rudu ? Aj tie sú v NOVOROSSII!
A tie "štyri," reálne oveľa viac, tvoria vyše polovicu obyvateľstva Zemegule!
DBL,DMNT, škoda slov.
Čoby ich nikto nenútil - to územie a tie suroviny zdarma, preto mnohí aj umrú! Už celé storočia!
Ten dement nerozlišuje ani ropu od plynu...
Zelenskij odletel do Londýna - máte nás za idiotov, journalisti??? Chcete povedať, že z obkľúčeného Kyjeva???
Pošepkáva sa o "vláde vo vyhnanstve" no jasné, aby z Londýna zase štvali, ako doteraz! Ale - kto ich vyháňa?
Dostali rozkaz z ministerstva okamžite zničiť vzorky!!!
Ale to je len taká jemná narážka NajSAMdemokracii a Ukrom - Vieme viac, radšej sa dohodnite!
Kakoj durak? On nevie, že to je SYSTÉM, do ktorého vstúpilo Rusko za Jeľcina? Len Putin ho pomaly, pomaly mení. A teraz vďaka nezákonným!!! sankciám, teda presne REŠTRIKCIÁM - a začne ZNÁRODŇOVANIE, zároveň s INDUSTRIALIZÁCIU, ktorá sa už začala džentlmeni! A ešte čosi o "strieľaní civilov! Na 25. min - dvaja "vlastenci" sa dohovárajú, že na utekajúcich občanov treba STRIEĹAŤ , lebo " ináč nás začnú je.. ať gradmi!!!
Zahraniční už "pomohli!" Pred pár rokmi sa objavili čudné úmrtia medzi vojakmi - teraz už vieme, prečo: Na 56. min- zoznam bio zbraní - s podpismi:
Aby sa "Západ," znovu pokúsil o pár rokov to isté? Nie, Rusi už nebudú umierať pre cudzie záujmy!
Bolo to trochu ináč. Spytovali sa amíckeho vyslanca v Kyjeve:
- Prečo ste stavili na banderovcov a neonacistov?
- Lebo sme nič iné v histórii Ukrajiny nenašli!
A bolo to ešte horšie - to Janukovič platil naci hnutie Svoboda, lebo chcel ukázať Ukrajincom - vidíte, čo vám hrozí? Aby volili jeho! No prerátal sa, prerástli mu nad hlavu.
Rusku už teraz nebude stačiť DNL, LNR hoci aj v celých oblastiach! Lebo to banderovské hniezdo treba zničiť - raz a navždy! Zlovestná Ukrajina by predsa stále zostávala na hraniciach RF a ohrozovala by ju to bio zbraňami, ale bo aj A-bombou! Treba ju vziať pod správu, vytvoriť inštitúcie na historickom, nie vymyslenom základe a najmä médiá oligarchov, aby nehučali všetky nacistickú propagandu! Bude to trvať dlho - minimálne jednu generáciu - Ukrajina už ostane ruská!
Pretože sa NajSAMdemokracia začala vyhrážať, že zamedzí aj ROPE z Ruska! (Hoci ju sama odoberá, lebo ťažkej venezuelskej už niet - predáva ju Rosnefť!)
Oj, netrafila, sorry...
Veru, teba už opustil...ak vôbec bol...
Už sú ďalej, . vzali IZJUM - dôležitý strategický bod. Teraz pôjdu rýchlejšie!
No pomaly sa približujete k realite, redachtori? Na jednu otázku vám viem aj ja odpovedať:
"...prečo ruské letectvo nevyužilo svoj potenciál na zničenie celej letiskovej infraštruktúry Ukrajiny hneď v prvých minútach..." NO LEBO nechcelo zničiť ukrajinské lietadlá, poškodzovali len letiskovú PLOCHU, aby nemohli vzlietnuť a bombardovať ich!!! Máte véééľmi dobrých vojenských teoretikov! (Ja viem, nemohli pripustiť, že by ich Rusi šetrili... Aj a na toto mám, obyčajná žena, odpoveď: ..."Jediné význačnejšie územie ľavobrežnej Ukrajiny, ktoré ešte nezasiahli pozemné operácie agresora, predstavuje západnú časť Poltavskej oblasti a východnú časť Dnipropetrovskej oblasti,... No predstavuje, predstavuje...LEBO tam sú v DVOCH KOTLOCH zovreté vojská Azova Ajdara, Východu a i. trestných oddielov, na ktoré medzinárodná dohoda o zajatcoch NEPLATÍ! Budú zničené za svoje zločiny na civiloch!!
A KORIDORY neumožňujú Ukri - či vám nestačí, že sa na tom celkom nedohodli na tretích dohovoroch???
Dementele videl i ruskú vojnovú mapu Ukrajiny??? Za osem dní šesťsto kilometrov - podotýkam - tankami, obkľúčeniami, vyjednávaním, čakaním na palivo a potraviny - to je málo???
Máme takú istú zmluvu s NATO! Tešíš sa, že už sú tu? Asi prišli tiež v noci!
Odporúčame