NATO potvrdilo, že Putin útočí zakázanou muníciou: Je to brutalita
Okrem toho "sankcie", sú nezákonné - sú to REŠTRIKCIE - lebo to by ich musela schváliť Rada bezpečnosti OSN! Okrem toho siahať na súkromné majetky to je predsa strašný zločin podľa kapitalistov. alebo už nie? Okrem toho, ak vinou reštrikciií nebude môcť Rusko prijímať peniaze, tak prestane dodávať aj PLYN! Vtipné je aj, že Británia nebude púšťať ruské lode do prístavov - to aj s tým objednaným stlačeným PLYNOM??? Celú otrávenú kašu navarila Británia - teraz ide o valutné zóny - chce odstaviť a rozložiť EU a potom by vládla západnej časti! A Šolc na to skočil! Makrela nech bola aká bola - ale toto by nedovolila!