Rusko má 2 500 ton zlata! A jeden z najväčších exportérov pšenice, dreva, uhlia - okrem plynu a ropy... Mišustin práve otvoril na sneme EAHS nový systém platieb - odpojenie od dolára! Industrializácia II, už ide najmenej päť rokov.
Rusko má 2 500 ton zlata! A jeden z najväčších exportérov pšenice, dreva, uhlia - okrem plynu a ropy... Mišustin práve otvoril na sneme EAHS nový systém platieb - odpojenie od dolára! Industrializácia II, už ide najmenej päť rokov.
Nevedela som to nájsť - ale tá verzia bola dlhšia a "hustejšia!"
Kto to išiel vyhodiť do luftu? Asi banderovci z tej administratívnej budovy! No tak ich "pristrelili," ako oni vravia...
P. S. Ak by ste nevedeli, prečo "pianista," nuž v jednom kabaretnom výstupe hrali dvaja za pianínom s rukami hore a spustenými nohavicami! Véééľmi vtipné!
"Pianista" chce silou mocou vtiahnuť do vojny EU a Na_To! Netreba mu veriť ani slovo! Ĺapoce podnapitý z bunkra v centre Kyjeva, asi z chrámu, na fotke vidno stĺpy obložené vrecami. Preto chodia na "rokovania" ako vandráci.Vždy o deň neskôr , lebo sa musia zastaviť v Poľsku, kde dostanú príkazy od svojho zámorského pána. Mali by sa dohodnúť - žiadne EU a Na_To, ktoré sa aj tak už rozkladajú...Len predlžujú utrpenie ľudí! Aj tak pôjdu pred súd!
De Mente, Putin bol pritlačený generálmi! Ste úplne zmítorení tým amíckymi sjačkami, že je tam diktátor! On len udržuje balans!
Nestihnú to zaviesť - o mesiac je po vojne...
Mali by mu podávať špenát s bešamelom, rebarboru a cviklu so syrom (od toho narastajú)! Má asi malé, keď mu ich chcú vyplaviť za dva dni...
O čom mal "Putin" rokovať dementi??? TRIDSAŤ ROKOV Rusko tvrdí - Ukrajinu nie! Nie znamená NIE! Najvyššie diplomatické imperatívum! Neveríte? Tak tu máte!
Tridsať rokov amícke mimovládky prerábali mozgy mládeže - učebnicami, "kultúrnymi" podujatiami, rusofóbnymi filmami, dokonca pri VŠ boli "kurzy na Na_To"...Situácia nadväzovala na zajatie pravoslávneho obyvateľstva Poľsko-litovskou úniou, násilnou katolizáciou potom vytvorením slovníka ukrajinčiny rakúskym agentom Hrušovským v Rakúsku, následne fašizáciou Nemeckom, zavlečením ich do krvavých akcií za vojny v Bielorusku aj na Ukrajine, podpprovaním bandetovcov - dodnes! U$-agenti stavili na banderovcov a neonacistov na majdane r. 2004 aj 2014...
Neostreľuje MESTO, ale vojenské ciele! Nemôžete miešať okrajinskú propagandu s ruskou - je z toho galimatiáš!
Vzdať sa! Zachránila by tak množstvo životov občanov! Nemá šancu! Ale im ide o ich zadky - za ich zločiny!
Sľachtoic de Mente - obyčajná autonehoda je lepší spôsob! Otravy - to je anglosaská (britská) špecialita- skoro podľa Agaty Christie!!!
Všetky tie "humanistické organizácie," ktoré si vymenoval, sú prozápadné! Dokonca v Donecku svojím konaním vyprovokovali protest obyvateľov - s bielymi paličkami a čiernymi okuliarmi! Lebo vidia len strely opätované, nie útočné!
To je somarina, hoax, Konašenkov to vyvrátil - majú len oficiálnu armádu - Vojenské sily a Vzdušné sily a potom KONTRAKTOROV - ktorí sa prihlásili pred časom! Žiadni záložáci tam nie sú - veď nevedia ani, ako sa kryť, nieto bojovať! Ve´d by im zavadzali, dementele!
Referendum o vojenských veciach ja aj u nás ústavou zakázané! Čoraz sprostejšie drísty klepoceš! Asi si v koncoch!
Správne! Rusi nemajú toľko peňazí, aby platili "občianske združenia," mimovládky a "univerzity," celé roky, ktoré premývajú mozgy pomaly a nebadane! Tak - ráz na ráz!
PˇAŤ miliónov zomrelo v U$A za Veľkej depresie!
A´T miliónov zomrelo v USA za Veľkej depresie! Za rok 1933 nemajú štatistiky! PRETO rozchýrili klebetu, že to bolo na Ukrajine! Na celom svete bol hlad - ale hladomor je iná situácia! NIKDE na Ukrajine nie sú HROMADNÉ HROBY - ani v matrikách o tom niet zápisov!!! Hlad bol aj v Rusku a v Kazachstane - a nikto sa nesťažuje! A to, že západné štáty, najmä U$A, vyžadovali za dodávky strojov na industrializáciu iba OBILIE- lebo sa blížila VOJNA - to ti už nepripadá čudné??? Aby ZSSR vyhladovali! Nechceli ani zlato, ani drevo, ani kožušiny, ani diamanty! Zato pálili svoje obilie v rušňoch!
Absolútne bez CRITICUSého umu!
Demente, Šojgu je napoly Tuvim, matka je Ruska! Tuvim nebola ešte sovietska republika, keď z vlastného rozhodnutia poslala na front celkom 300 000 KONÍ - toľko, koľko ich bolo obyvateľov!!! 150 tisíc kožuchov, kožených čižiem, rukavíc, tony sušeného mäsa - všetko, čo mohli! Byť Tuvimcom je česť!
A Mongoli tiež statočne bojovali proti hitlerovcom! Ako predtým proti Japoncom! Hanbi sa, xenofób hlúpy!
Ako sme zistili v r. 1993 - bola to pravda... :(
Odporúčame