Dementele, už sú všade??? A ako by ich postrieľali? To by vedeli, v ktorej štvrti robia "prieskum?! A čo by proti tomu mali - nech si robia aj iné zbytočnosti! To nie je vojensky zaujímavé! Ty si už celkom zmagorený!
Dementele, už sú všade??? A ako by ich postrieľali? To by vedeli, v ktorej štvrti robia "prieskum?! A čo by proti tomu mali - nech si robia aj iné zbytočnosti! To nie je vojensky zaujímavé! Ty si už celkom zmagorený!
Čo človek nekecne, len aby si zachránil majetok! Ale voľajako skrblí! To plk. Zacharčenkovi dodali 400 mil. na prevrat! Teraz sedí a rozmýšľa, či ich nemal vrátiť!
Ahááá! telefonicky! Takže nie anonymne a nie overiteľne! To je interesantné - Zeleň mal už len podporu okolo 26% a klesala!
A pritom účinkovala Obombova matka, ako agentka...
Čím viac sa budú ruskí vojaci približovať ku Ľvovu, tým budú "sankcie" slabnúť! Lebo už nebudú mať význam, ba budú zničujúce! Lebo Rusko môže nielen vypnúť plyn, ale aj dodávky ropy, železnej rudy, titánu, paládia...a hnojív - ktoré sa vyrábajú z plynu! Bude neúroda! Holanďania zatvárajú svoje skleníky - zelenina zase pôjde z Bulharska!
Ty aj vieš, čo píšeš??? Kyjevskú RUS!!! Nie je to názov, to len historici tak pomenovali obdobie, kde bol stolicou Kyjev! Pričom sa ešte nevie, ktorý, lebo Kyjevov bolo viac! Tak s volali mestá pri riekach, kde sa plavilo pomocou"kyjov," t. j. dlhých palíc!
Poliaci ODMIETLI dať UA stíhačky, podobne aj Bulhari a...? Takže dúfam, že tí naši pajáci sa tiež spamätajú!!! Lebo hneď za hranicami by boli zostrelené - ako sa vyjadril ruský štáb! A zrejme aj vlaky so zbraňami!
Kudá, vy idijóte? Rusi postupujú, potrebujú len pauzu na zásobovanie! Už majú všetky veľké mestá takmer polovice Okrajiny! Tie, kde boli v r. 2014 tieže REFERENDÁ Na západe bude postup pomalší, lebo tam nie sú tí, čo sa cítia Rusmi, ale zmagorení Ukropi, mysliaci si, ako im "zagranica pomože!" Teraz sa začínajú preberať zo sna...
Preto šíria hlúpu propagandu, ako "Rusi" strieľajú po nemocniciach a školách! To nie sú pre armádu žiadne zaujímavé ciele! Nič by tým nedosiahli, naopak! Mestá poväčšine obchádzajú, aby neboli zničené - stačí im blokovať ich! Lebo kto ich bude rekonštruovať? Iba Rusko!
Slepý vŕtač, preto, ako ti to už niekoľkokrát povedali, že Ukrajincov zo západu už celé desaťročia (po 300 rokoch v Poľsko-litovskej únii) presviedčali, že nie sú Rusi, že sú lepší, vzdelanejší a pripravovali ich na oddelenie od Ruska - a na vojnu proti RF - aká je už OSEM ROKOV! Pričom EU Ukrajincom NIČ nesľubovala - okrem toho trápneho "bezvíza," na ktorý majú aj tak len bohatí!
V Očakove pri Odese je - či BOLA základňa USA, kde môžu byť časom aj A-zbrane. o ktorých "nevyhnutnosti" sa práve vyjadroval pajác Zelený v Mníchove! A čo je horšie, tentoraz mu NIKTO neprotirečil!
Po celých hraniciach RF je najväčšie "cvičenie! všetkých čias Na _To a celé leto zo západu vlakmi a po cestách idú zbrane!!! Zelenskij povedal, že Minské dohody neplatia a konflikt sa bude riešiť VOJENSKY!
Chystal sa veľký útok na Donbas, s KOBERCOVÝM BOMBARDOVANÍM!!! Rusko to nemohlo dopustiť, lebo by stratilo všetku medzinárodnú prestíž, akú získalo najmä v Latinskej Amerike, na Blízkom východe a v Ázii!_
A tebe ani niet čo vygumovať- on preberá fakty, dementele!
Aká sláva? Ukrajina nikdy slávna nebola! Slúžila aj nacistom počas vojny - tých si aj vychovala!
Bieda Ukrajine! Nič iné.
Už vyhlásili Federatívnu republiku Ukrajina v Chersone, Černigove, Charkove a Sumách!
Mali kričať vtedy, keď ich posielali zabíjať ich spoluobčanov!!!
Dementele, že ty nevieš o tom, že Zelenskij rozprával o výrobe jadrových zbraní nedávno v Mníchove, ešte neznamená, že sa to nedeje! Svoju hlúposť a nevzdelanosť vy vydávate za dôkaz! Až tam sme dospeli po "demokratizácii," - debilizácii mozgov!
Tvoje výgrcy tu nikto neberie vážne!
Správne - presne tak reagovala aj Moskva!
A "diplomati" len ukázali svoju úbohosť - nedokážu počúvať, len ignorovať !
Presne to urobili, keď obvinili Sýriu z použitia chlóru - keď prišli tie "sýrske obete" do Ženevy svedčiť , že ich len obliali vodou a prežili, NIKTO sa na nich pozrieť z tej eurousáckej elity neprišiel! Oni nechcú dôkazy - chcú len diktát! EUSANATO sklapli zuby naprázdno - nezhltnú Okrajinu Ruska,. nezničia ruský obchod a rusko-ukrajinské rodiny!
KTORÁ Ukrajina, demente? Podkarpatská Rus? Malorus? Červona Rus? Novorossia??? No, po´dme, tipni si!!!
Vy jednoduchší ste pochytili také slovo - iné nemáte, do zblbnutia opakujete už aj ste!
Aj ďalšou svojou vetou si sa podpísal, ty Ynteligent!
Odporúčame