"...a stale nemozu prist do Kyjeva..." ??? Rusi Kyjev obkľučujú, nechcú zničiť mesto! Až občania pochopia, vyženú banderovcov z mesta a budú kupovať kvety...
"...a stale nemozu prist do Kyjeva..." ??? Rusi Kyjev obkľučujú, nechcú zničiť mesto! Až občania pochopia, vyženú banderovcov z mesta a budú kupovať kvety...
A tupý rusofób a xenofób nevie ani rozlíšiť kvalitu foto!
DeBeLe, tí "proruskí separatisti" boli od začiatku FEDERALISTI!!! Ale keď ich začali strieľať, tak už NIE SÚ federalisti!!!
Asi to, že taký pozdrav je smiešny a trápny! Ako aj ty! Toto je debata, a nie tvoja kuchyňa!
Demente, odkláňa sa od ČOHO? Tí oligarchovia, ktorí vycucali Ukrajinu na kosť sa odklonili do EU a Izraelu!
Včera mal stretnutie s ministrami a riaditeľkou banky v KREMLI!
Úbohý presstitút si preto musí vymýšľať!
Môžem ťa upokojiť - Putin si nedal vstreknúť botox, jemu na vzhľade nezáleží - a možno raz Matišiaka a i. zažaluje! No skôr nie - on na také hovorí - priveľa česti!
Už se perou! Civili založili "teroborony," eštébáci SBU rozchýrili, že "Rusi" budú v civile a ostreľujú ich! Potom foto zneužívajú ako zločiny Rusov! A teroborony strieľajú zase po nich!
Lebo im chcú poslať A-bombu! Nečítaš, len klepoceš? Možno spojenci pomôžu!
A ďalej asi cez Afganistan! .)
Chachacha, Rusi držali celý Afganistan okrem skál, odchádzali so vztýčenými vlajkymi a nápisom Splnil som úlohu, amíci už nedržali ani celý Kábul, osle!
Rusov odvolal Gorbačov nemuseli odísť, Babrak sa držal ešte dva roky - ale došli zbrane...
Amíci utekali potme, nevarovali ani spojencov, ani kolaborantov!
Zadebnenci! Tí ľudia tam bývali!
Akú lekciu, dementele? Tak že získali to obranné územie pri Leningrade, ktoré požadovali? A mohli dostať VÝMENOU oveľa väčšie! A poldruha Leningradčanov nemuselo umrieť do hladu! Tešíš sa, odľud?
Tak začneme počítať koľko leteckých spoločností skrachuje, keď bude musieť obchádzať Rusko! (Asi trošku viac, než ruské Britániu?) A to majú ešte lízing! Čím budú platiť? Najskôr predajú lacno celú zmluvu Moskve!
Chach, Rusi budú predávať plyn a ropu za ruble - na petrohradskej burze. Takže sotva bude rubeľ padať - onedlho začne stúpať! Som zvedavá, odkiaľ vezmú eurobyrokrati ruble! A budú musieť kupovať cez sankcionované banky! Ślus! Onedlho sa rusofóbia skokom zmení...
Už vieme, PREĆO sme museli skokom podpísať DCA a umožniť základňu! Lebo zbrane pôjdu PO ŽELEZNIĆNÝCH TRATIACH! Tfuj!
Rusi plánujú plyn a ropu predávať za ruble - na Petrohradskej burze! Hm, kde len zoženú eurobyrokrati tie ruble??? A to ešte budú musieť platiť cez tie "sankcionované" banky! To bude hanby! A na druhej strane - smiechu!
Fakt sú Eu i Usa "niekde inde!" Majú dlhy - vyše 100% - skoro všetky krajiny a niektoré aj viac!
Sberbank nie je pod sankciami, postupne budú pribúdať klienti zo sankcionovaných! Takže toto je pokus poškodiť banku, nič iné.
Odporúčame