To už aj piataci vedia, že je tu len jedna mocnosť, ktorá DIKTUJE - a na druhej je, či a ako dlho dokáže odolávať alebo napokon uhrať aspoň menšie straty!!! Di se taky bodnout!
To už aj piataci vedia, že je tu len jedna mocnosť, ktorá DIKTUJE - a na druhej je, či a ako dlho dokáže odolávať alebo napokon uhrať aspoň menšie straty!!! Di se taky bodnout!
Bóoóóóóže môj! Ani to nevieš? Máš pravdu - lepšie je nevedieť! Ale potom treba čušať a nemiešať sa do rozhovoru dospelých!
Úbožiak - ani to nevieš, že pracoval v P€nte???? Nič ti to nehovorí??? No tebe nič!
Nikdy som v strane nebola - a urobila som pre prevrat viac než ty! Hoci ty si urobil 00! A tebe je do toho veľké okrúhle! Ťahaj do psej onej...
Rakúsko bolo zapojené do systému MMF - čiže F€d. Ak netušíš, čo to je a ako to fuznguje, pozri si DLHY! Okrem toho má dvojnásobnú ľudnatosť!
Videl si VŠETKY ??? Davaj citáty - rozdiely!!!
Skús aspoň maďarskú - má 50 strán, kým "naša" 35!!! Hádaj, čím to???
Ja nie som v Smere, dementele!
Neznášam amerikoalpinizmus! Ty netušíš nič o Pax America, nič o Project for American Century, nič o rotačke F€d! Si vymletý!
Voľáko si pletieš osoby a obsadenie... A o "kajúcnikoch" už vieme svoje... Heil!
Nezabúdam, dementele.,. ty si zase zisti, kto je Lorenc a kým bol a najmä mal by si si prečítať Analýza událostí 17. listopadu - Dolejší! Ale tebe by sa ani potom nerozjasnilo, lebo si zapretý!
Chceš povedať: Tak by sme ich tu mali skôr??? Takže chvalabohu - teraz sa začínajú báť Moskvy, možno to ani nestihnú!!!
Pre obzvlášť ťažko postihnutým na ume uvádzam:
..."keď sa ministerstvo obrany dozvedelo o plánoch vybudovať muničné sklady v SR,..."
OPAKUJEM: Keď sa ministerstvo dozvedelo - tak ministerstvo navrhlo???
Ak nepomohlo: To USA NAVRHUJE, NIE DOTKNUTÉ ŠTÁTY! Končím, s hlupákom baviť sa znamená, že ťa začnú zaň považovať...
Budaja použili eštébáci ako figúrku "farebnej revolúcie" a potom odhodili... A teraz znova oprášili iní agenti...
:) :) :)
Ty, čo sa furt oháňaš nejakými účelovými citátmi??? A ČÍM hľadáš, ak nie gúglom, dementele???
Dal si si vlastný gól - ako zvyčajne:
"Člen Výboru NR SR pre európske záležitosti za SNS Jaroslav Paška v utorok 2. apríla priblížil, že keď sa ministerstvo obrany dozvedelo o plánoch vybudovať muničné sklady v SR, informovalo o tom rezort diplomacie s tým, že SR takéto požiadavky nemala."
Zapni tie posledné horné bunky, ak máš: SR dala návrh USA, alebo NAOPAK????
Načo tebe dokazovať? Ani gúgla neotvoríš, ani nerozlúštiš...
Rozumieš, slovám ale nie celým vetám? Si dávno jasný!
Sám Lajčák ju pripravoval - sám od seba? Di se bodnout!
Dementi, Fico, sám od seba pripravoval zmluvu, aby ju predložil USA????? Čo ste vy za...to isté...?
Zmluvu predsa pripravuje vždy USA a predkladá ju ako "návrh" dotknutým, teda skôr zasiahnutým krajinám! Asi bola iná než táto - lebo Fico predložil, aké sú tam nezmysly!
Rokovali, rokovali - a napokon NEPODPÍSALI!!! Tak čo tu lužete, ako "pripravoval?" ???????
"Ruská bagandža" tu zanechala štát ako 10. vyspelý na svete - kdežto teraz sme na nejakom 36, ale možno už 60.!!!
Oligarchický systém tu začal vznikať od Veľkej Prichmatizácie za dzurindovcov, dokonca aj Mečiar bol len amatér - navyše, chcel prilepšiť "svojim," teda kapitál by ostal na Slovensku!
Lenže naši "oligarchovia" sú len chudobní príbuzní Pánov peňazí, ktorí ich sem prídu, ako zvyčajne, ogabať! Ako sa už deje v U$A, Británii, Kanade a na rôznych ostrovoch, pred pár rokmi na Cypre...
A nie náhodou, veď bývalá šéfka MMF, J. Jeleňová :) stihla povedať, že teraz prídu na pretras "mladé peniaze!" Lebo "starých" sa dotknúť nemožno. A potom aj tie, aspoň sčasti...
Okrem toho - a to je nádejné!!! - zmluva odporuje medzináodnej - teda aj EU zmluve O NEROZŠIROVANÍ nebezpečných zbraní ma územiach EU (najmä v nejadrových krajinách, takže by sa bolo treba obrátiť na Brusel - hoci je aj servilný voči 5-gonu - niečo by namietať musel!!!
Odporúčame